Rahminde kist olan kadınların yorumları var mı acaba

sule

Yeni Üye
Üye
Rahminde kist olan kadınların yorumları var mı acaba

Rahimde kist olan kadınlar burada mı Melek Kadınlar Külübü Rahimde kist kanaması ağrı yapar mı yardım lütfen

arkadaslar ben gecen hafta senelik kontrolume gittigimde jinekolog kontrolume bende 1 tana kist oldunugu soyledi ama zararsiz dedi...konu orda kapandi..bende gelir gelmez internetten arastirdim 5 santimden buyuk olan kistler icin ameliyatla almak gerekirmis{bendeki 5 santimden kucuk oldugu icin herelde zararsiz dedi}karin veya kasik agrisi yapabilirmis arasira kanama olabilirmis bide karin sisligi olurmus bunlarin hepside bende var simdi ben bazen aldirayim diyorum bazende bosver diyorum ...simdi sizce ne yapsam bilgili olan melekler varsa yazabilirmi aldirmazsam eger sonra kotulesebilirmi..benim bulabildigim bilgiler bu kadardi..kestane kebab,,,acele cevap,,

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ce: kist

ay hic sorma,ben de sonradan gorunce sasirdim ama degistiremedim bi daha...acemiligime ver

canım tıp çok ilerledi korkulacak bişey değildir canını sıkma .bende yok ama benim görümcem dediğin kistle ilgili bir ameliyat oldu ama onunki çok ilerlemişti artık son safhası diyebilirim.şu an çok iyi hatta ikinci çocuğuna bile hamile...darısı senin başına inşallah sende kurtulursun tez zamanda bu kistten.

Öncelikle korkulacak veya halledilemeyecek bir olay değil, hiç canını sıkmana gerek yok, bundan sonra daha sık kontrole giderek boyutları hakkında devamlı bilgiler alırsınız. Gerçekten de Ecelin'in dediği gibi artık tıp öyle ilerledi ki... Doktorun da söylemiş zaten çok büyük bir problem olmadığını. Eğer seni çok fazla rahatsız etmeye başlarsa ameliyata karar verir zaten doktorun. Zor bir işlem de değil ayrıca. Geçmiş olsun, umarım yoluna girer herşey.

öncelikle çok geçmiş olsun canım korkulacak birşey degil inan beni de başımdan geçti evet sancısı agrısı hatta ara kanama yaptıgı dogru doktorum bana adet döneminde kendi kendine yok olacak dedi ve evet yok oldu

canım benim bi arkadaşımda var aynı sorun kist oluşuyo ve doktor ona ilaç veriyo o ilaç kisti yok ediyo. daha sonra başka bir tedavi için farklı ilaçlar kullanıyor. doktoru uyarıyor dikkat et bu ilaçlar kist yapabilir diye ki nitekim sonuçta yine kist oluyo sonra yeniden diğer ilaçları alıp kist yok ediliyo. yani alıştı kist le yaşamaya gerçi çok şükür bitti yine kalmadı kisti. iyiki zararsız buna şükür et canım. bence hiç korkma madem büyük ve zararlı değil çok kısa sürede hallolur canım. sıkma canını. bide çok fazla ilaç kullanmamaya çalış dokktorların verdiği dışında. arkadaşımda öle yapıyo. diğer ilaçlar sana dokunabilir ve kisti bünye kendi yaptığı için sorun çıkmasındaha sonra doktordan habersiz ilaç kullanma canım geçmiş olsun acil şifalar dilerimmm

tesekkur ler minik melek onerilerini dikkate alicam canim daha az ilac kullanmaliyim o zaman bas agrimdan sebeb cok hap icerimde tekrardan tesekkurler:yo:

Geri