Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Kıvanç Tatlıtuğ'un Elle Dergisi Röportajı

  Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  kıvanç tatlıtuğ röportaj 2011 kıvanç tatlıtuğ, elle dergisi, röportajı, neler söyledi, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler


  < Konu Resmi..>
  Sevgili melekler,

  Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ rol aldığı dizilerle hem yurt içinde hem yurt dışında adından söz ettiriyor.Onu birazdan yakın tanımak için Elle dergisine verdiği röportajı sizlerle paylaşmak istiyoruz..
  Sizi mutlu etmek kolay mı, zor mu?


  Çok sevdiğim bir arkadaşımla konuştuğum zaman benden mutlusu yok... Şu anda da, içtiğim çayın tadını alabiliyorsam benden mutlusu yok.


  ÇOK SIRADANIM


  Bunun farkında olmak, çok önemli... İnsanoğlu bir şeye sahip olur ama o ona asla yetmez. Paran yoktur mesela... Paraya sahip olursun, bu sefer daha fazlasını istersin, bir türlü yetinmezsin. İşte o zaman o insan, içindeki gerçek mutluluğu kaybetmeye mahkumdur. Çünkü yetinmeyi bilememek mutsuzluğu getirir. Elindekilerle mutlu olabilmek çok önemli.


  Galiba insanlar aradaki ekrana rağmen sizde bunları görüp o yüzden sizi çok seviyorlar... Bugüne kadar insanların karşısına hiç "İşte bu Kıvanç'tır!" diyebileceğim bir karakterle çıkmadım. Karşılarına kendi karakterimle çıksam, insanların ağzı bir karış açık kalır.


  Neden? Çünkü dışarıdan görünenle, o insanın karakterini analiz etmen mümkün değil. Gerçek Kıvanç'ı yakın çevrem hariç kimse tanımıyor.


  ANNEM VE BABAM EN YAKIN İKİ DOSTUM


  Peki sizi tanımak, çözmek kolay mı? İnsan o kadar ilginç bir varlık ki bir başkasıyla bir ömür geçirsen bile, bazen 40- 50 yıl sonra hâlâ sana farklı gelen bir özelliğiyle karşılaşabiliyorsun. Tabii ki ben bunları 60 yaşındaki bir insanın tecrübesiyle anlatmıyorum. Annem ve babamda gözlemlediklerime dayanarak konuşuyorum. Onlar aşağı yukarı 40 senelik evliler ve bazen birbirleriyle yeni tanışmış gibi davranıyorlar.


  YALNIZ TATİL OLMAZ


  Anne ve babanız size nasihatler verir mi? Onlar benim için çok önemli, en yakın iki dostum.


  Son zamanlarda başınıza gelen en güzel şey nedir?


  Var ama söyleyemem.


  Tek başınıza tatile çıkar mısınız? Veya çıksanız nereye gitmek istersiniz? Çok çıkarım. Yerini söylersem herhalde tek başıma tatil yapmam mümkün olmaz. Ancak şöyle söyleyeyim, ülkemi karış karış gezmeyi çok istiyorum. Türkiye'de gezilecek, görülecek o kadar çok yer var ki... Avrupa'dan önce ülkemi gezmek ve tanımak istiyorum.
  Böyle bir tatil, plansız programsız mı olmalı? Benim mesleğimde çok plan program yapamıyorsunuz. İki gün boş vaktim olsa, spontane bir tatile çıkarım.


  Birlikte aynı projede rol aldığınız insanlarla elektriğinizin tutması işe olumlu yansıyor mu? Anlaşırsanız tabii ki daha iyi iş çıkar. Sohbet, diyalog işe olumlu yansır. Biz de zaten insanlara samimi bir iş sunmak istiyoruz. Ne kadar samimiysen, o kadar başarılısın. Buna tabii ki önem veriyoruz. Mavi reklamındaki Guisela da son derece samimi bir insandı. Onunla tanışmak keyifliydi.


  Peki, gerçek Kıvanç nasıl birisi?


  Size veya başkalarına göre büyük bir yıldız olan Kıvanç Tatlıtuğ, aslında anasının babasının çocuğu. Bununla beraber normal yaşantısında Kıvanç; giymiş olduğu o gömleği çıkarıp çalıştığı yerde bırakan, evinde Doberman cinsi köpeğiyle yaşayan, pijamalarını giyip televizyonun karşısına geçen, arşivdeki sinema filmlerini izleyen, mümkün olduğu kadar ailesiyle vakit geçiren, sevdiği arkadaşlarla buluşup sohbet etmeyi seven, normal bir saatte uyuyan birisi Bizim gibi bir insan... Hatta olağanüstü sıradan bir insan...


  Karşınızdaki insanı kolay çözer misiniz? Öyle bir yeteneğiniz var mı?


  Hislerim kuvvetli. Karşımdaki insanı anlayabiliyorum. Galiba bunun yaşla da alakası yok. Bir insanın gözüne baktığım zaman, bana geçen elektriği çok iyi analiz edebiliyorum. Ben, benim içim ve kalbim nasılsa, karşıma çıkan insanların da öyle olması için dua ederek çıkıyorum evimden. Bugüne kadar da hep iyi niyetli, güzel duygular taşıyan insanlarla karşılaştım.
   
Kıvanç Tatlıtuğ'un Elle Dergisi Röportajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Kıvanç Tatlıtuğ röportajı

  Kıvanç Tatlıtuğ röportajı

  kıvanç tatlıtuğ röportaj kıvanç tatlıtuğ askerlik röportajları ailesi küçüklüğü gençkızların balkanların dünyanın bir ucundaki kızların sevgilisi sexi yakışıklı oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ röportajı burada......... 'ÜNLÜ OLACAĞIMI TAHMİN EDEMEZDİM!' KIVANÇ TATLITUĞ, KENDİSİ, AİLESİ, AŞK HAKKINDAKİ GÖRÜŞLERİ, YENİ SİNEMA PROJESİ VE HAKKINDA BÜTÜN MERAK EDİLENLERİ ANLATTI... Genç kızların bir...
 2. Kıvanç tatlıtuğ'un aşık olduğu güzel

  Kıvanç tatlıtuğ'un aşık olduğu güzel

  Kıvanç Tatlıtuğ, gönlünü 2009 Türkiye Güzeli Ebru Şam’a kaptırdı. Vatan gazetesinin haberine göre Şam ile komşusunun partisinde tanışan Tatlıtuğ yeni yıla yeni aşkıyla girdi.
 3. Kıvanç Tatlıtuğ'a gay dergisi şoku!

  Kıvanç Tatlıtuğ'a gay dergisi şoku!

  kıvanç tatlıtuğ gay dergisi kıvanç tatlıtuğ gay dergisine verdiği pozlar dergi pozları kıvanç tatlıtuğ, dergi, kapak resmi, dergi resmi hakkında detaylı bilgi alalım. Kıvanç tatlıtuğ bir zamanlar Fransa'de modellik için verdiği pozlardan şimdilerde muzdarip. Nedeni ise çektirdiği fotoğrafların eşcinsel dergisinde yayınlanmasıymış melekler. Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ'un Fransız modellik...
 4. Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni İmajı !

  Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni İmajı !

  kıvanç tatlıtuğ haberleri kıvanç tatlıtuğ Kuzey Güney dizisi müthiş bir sezon finali ile tatile girdi melekler :) Özellikle Ali ölürken çalan şarkıyla kendinden geçen izleyici yeni sezonun gelişini sabırsızlıkla bekliyor. Dizinin bitmesiyle birlikte tatile giren oyuncular da son bölümü birlikte seyrettikten sonra tatillerine başladılar. O gece gözler Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni imajındaydı....
 5. Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Sevgilisi!

  Kıvanç Tatlıtuğ'un Yeni Sevgilisi!

  kıvanç tatlıtuğ haberleri kıvanç tatlıtuğ kıvanç tatlıtuğ yeni sevgilisi Sevgili melekler, uzun bir süredir bir dargın bir barışık devam eden Kıvanç Tatlıtuğ-Azra Akın birlikteliği bildiğiniz gibi sona erdi. Bunun üzerine de Herkes Kıvanç Tatlıtuğ'un yeni sevgilisinin kim olacağı konusuna yoğunlaştı. İşte açıklıyoruz. Kıvanç Tatlıtuğ; kalbini bir Fransız güzeline kaptırdı! Azra Akın'dan...

Sayfayı Paylaş