Kıvırcık Ali Trafik Kazasında Öldü...

• Konbuyu başlatan *MeleK*
  • Başlangıç tarihi
KeLeBeK's

KeLeBeK's

Daimi Üye
Üye
ayy çok şaşırdım yaaa:(babam çok severdi :(allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ailesine sabır versin :(çok üzüldüm yaa

gamselim

gamselim

Mekanın en şık Meleği
Üye
gercekten acayip kötü oldum :18:....ailemden birini kaybetmiş gibiyim şuan kızlar biz bugün cok büyük bir ustayı kaybettik ben kıvırcık ali türküleriyle büyüdüm....:18:.... yattıgın yer cennet olsunn.....:18:

Gurbet ellerde arar oldum. Bir türkü çığırda. Sesini duyam Alim. Üçüncü gurbet ellerine vardın.Bizlerden ayrısn Alim. Sazınn teli koptu düştü elinden. Gökler sesine ağlıyor bilmem nden. Gittiğin o gurbet ellerden. Tekrar dönermisn Alim...:18:

mekanın cennet olsun... türkülerinle ağlattın gidiyorsun yine ağlattın güzel sözlü güzel insan hoşçakal:18:
hep mi yanlış insanlar ölür bu dünyada gercekten cok üzgünüm KIVIRCIK ALİM :18:

Son düzenleme:
*MeleK*

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
Normalde zaten çok üzülmüştüm ama akşam haberlerde eşinin 3 haftalık hamile olduğunu duyduğumda daha da bir kötü oldum gerçekten Allah çok büyük sabır versin kolay değil....

LaViNYaM

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Allah rahmet eylesin kimin ne zaman gideceği belli olmuyor valla dün islerken duygulandım çocuğu da askerdeymiş onun yanına gidiyormuş.Yazık çocuğu da yıkılmıştır.Onun yanına gelirken olmuş nihayetinde çok üzücü şeyler bunlar yaa

sudembeyaz

sudembeyaz

Daimi Üye
Üye
allah rahmet eylesinnnn....ani ölümmm çook zorr Allah kimseye göstermesinn :18:

sudembeyaz

sudembeyaz

Daimi Üye
Üye
gamselim' Alıntı:
gercekten acayip kötü oldum :18:....ailemden birini kaybetmiş gibiyim şuan kızlar biz bugün cok büyük bir ustayı kaybettik ben kıvırcık ali türküleriyle büyüdüm....:18:.... yattıgın yer cennet olsunn.....:18:

Gurbet ellerde arar oldum. Bir türkü çığırda. Sesini duyam Alim. Üçüncü gurbet ellerine vardın.Bizlerden ayrısn Alim. Sazınn teli koptu düştü elinden. Gökler sesine ağlıyor bilmem nden. Gittiğin o gurbet ellerden. Tekrar dönermisn Alim...:18:

mekanın cennet olsun... türkülerinle ağlattın gidiyorsun yine ağlattın güzel sözlü güzel insan hoşçakal:18:
hep mi yanlış insanlar ölür bu dünyada gercekten cok üzgünüm KIVIRCIK ALİM :18:
bacımmmmmmmmmm :18:

B

beklenenbebis

Forum Okuru
ALLLAh rahmett eylesinnn yaaa üzüldümmm dünnn çokk yaaa