KIZLAR ACİL BAKARMISINIZ... :/ nişan böyle birşeymi

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Yönetici
KIZLAR ACİL BAKARMISINIZ... :/ nişan böyle birşeymi
ay cnm gözünüz aydın Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin bebeklerini çok sevindim

Kızlar Acil Bir bakarmısınız? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Merhaba  Acaba hamilelik söz konusu olabilir mi kızlar? Acil cevap lütfen Merhaba Acaba hamilelik söz konusu olabilir mi kızlar? Acil cevap lütfen
Merhaba kızçeler :) Öncelikle derdimi anlatıyorum. Henüz 3 aylık evliyim. Fakat şuan kesinlikle bebek düşünmüyoruz. Çünkü maddi yönden ve manevi yönden hazır değiliz evimiz de dahi zor geçiniyoruz. İşleri yola koyduktan sonra istiyoruz. Dün...
Hamilemiyim Sorular Cevaplar 3
kızlar acil yardım kayar yaparken ne giyilir kızlar acil yardım kayar yaparken ne giyilir
malum 15 tatil geldi çattı eşimle bu 15 tatil planımız birkaç günlüğüne kayak merkezine gitmek istiyoruz. Şu ana kadar hiç kayak yapmadım ilk kez gidecem ve bu konuda hiçbir fikrim yok kar tatili için kayak merkezine giderken yanıma neler...
Bilmedikleriniz 1
Kizlar acil lutfen yumurtlama Kizlar acil lutfen yumurtlama
Kizlar yumurtlama gununde rahim agzi kontrolu yapiyrum anliyorumda ama kafama takilan bisey var 1 gun oncesi esimle birlikte oldugumda ertesi gun aksamina kontrol ediyorum ya spermler geliyo elime simdi 3 gun yasiyor diyolar ya sperm vajinadami...
Bilmedikleriniz 1
kızlar acil yardımmmmm kızlar acil yardımmmmm
Kızlar hamilemiyim acaba
Bilmedikleriniz 0
Kızlar Acil Bir bakarmısınız? Kızlar Acil Bir bakarmısınız?
slm kızlar bir akrabamız yarın sabah kalp ameliyatı olucak acil kan lazım ben kan vermek istiyorum fakat folikasit kullandığım için kan verebilirmiyim bilmiyorum size sorum Folik asit kullanan biri kan verebilirmi acil yazarsanız sevinirim....
Sağlık İçin Bilgiler 5