1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

kızlar bu saç modelleri nasıl :)))))

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

saç modelleri, uzun saç modelleri, kısa saç modelleri, farklı modern saç modelleri Saçlar bayanların en değerli aksesuarıdır. Sağlıklı saçlar her zaman için size ışıltı ile gülümser ve girdiğiniz ortamlar da dikkatleri üzerinize çeker.

İster uzun ister kısa saç modeliniz olsun önemli olan yüzünüze, tarzınıza ve yaşınıza en yakışan doğru saç modelini bulmanız olacaktır.

Sizler için farklı saç kesim örneklerinden oluşan görselleri konumuz için de paylaşarak fikir edinmenize yardımcı olmak istedim.

Yeni yıla yepyeni bir imajla girmek isteyenler için farklı saç modelleri, renkleri ve saç kesim örneklerinden oluşan görsellerden fikir alabilir ve hatta beğendiğiniz saç modelini kuaförünüze uygulatabilirsiniz.

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

Son düzenleme: 12 Aralık 2016
  2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113
kızlar bu saç modelleri nasıl :))))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Peri kızı saç modeli

Peri kızı saç modeli

peri kızı saç modeli modelleri şekilleri kesimleri resimleri trendleri burada arkadaşlar. Masalalrda ki peri kızları gibi güzel görünmeyi hangi kadın istemez ki? Elbette ki her kadın ister:D Sizlere bunun için, daha önce Peri Kızı Makyajı önerilerinde bulunmuş, makyaj teknikleri hakkında bilgiler aktarmıştık. Şimdi ise Peri kızı saç modeli örneklerini sunmak istiyoruz Melek'ler. Masum ve doğal...
  2. Kızlar bu canta modeli nasıl sizce ??? fikirlerinizi bekliyorum

Kızlar bu canta modeli nasıl sizce ??? fikirlerinizi bekliyorum

işte burada... renk tercihinizde belirtirseniz sevinirim :) teşekkürler Çantanın görseli sitemize alınmıştır. Dış sitelere link verilmemektedir. Sadmin.
  3. Kızlar bu Selülit Nasıl Geçer

Kızlar bu Selülit Nasıl Geçer

Selam kızlar yaz geldi ve yine selülit derdi başladı sanki hep aklımızda kalsın diye de magazinlerde hep bir selülit haberi neymiş efendim Gülben Ergen selülitleri ile yakalandı vs vs... Yav bu Selülit Nasıl Geçer lütfen yardım edin bıktım artık:S

Sayfayı Paylaş