kızlar yazda geliyorken bir kaç etek modeline bakmaya ne dersiniz :))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir kaç yazı...

bir kaç yazı...

Başım açık ya kendimi özgür sandım yıllarca Kulağa hoş gelen boş laflar beni bıktırdı ama yıldırmadı,bunlardan biri "kadın erkeği tamamlar" cümlesi "tamamlar" sözü içimi yakıyor.Kuru fasulye pişirirsiniz,yanında pilav ve hoşaf birde turşu yemeyi tamamlar.Şahsen hoşaf pilav veya turşu yerine geçmek benim hiç hoşuma gitmiyor,hele turşu …Çünki süratle zaten turşu...
  2. yaz geliyo :) buyrun bir kaç kombinlere göz atın kızlar

yaz geliyo :) buyrun bir kaç kombinlere göz atın kızlar

2011 yaz kombinasyonları yaz kombinleri,yaz kombineleri,yaz kombinasyonları,2011 yaz kombinasyonları,yaz kombinleri modelleri
  3. Deri Tutkunlarına  Deri Etek Modelleri....

Deri Tutkunlarına Deri Etek Modelleri....

Deri Etek Modelleri Deri Etekler Deri tutkunuysanız işte tam size göre bir sayfaya geldiniz...En güzel deri etek modelleri burada...Tabi şu yaz günlerinde deri etekleri giyemeyiz ama yağmurlu günler için süper olurdu hani:) Kış için vazgeçilmeziniz deri tutkunuzu eteğinize de taşıyın.... İddialı olmak biz kadınların yapısında var. Hele birbirinden şık mini deri etek modelleri ile...
  4. Deri Etek Modelleri ve Deri Etek Giyme Kuralları

Deri Etek Modelleri ve Deri Etek Giyme Kuralları

Bu konu; deri etek modelleri ve deri etek giyme kuralları ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, havaların serin gitmesiyle deriler de yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayacak. 2013 yılında da revaçta olacak parçaların başında gelen deri kıyafetlerden deri etekler bu sayfamızın konusu. Babetlerle de yüksek topuklularla da giyilebilen deri eteklerle ister sade ister klasik ve çekici...

Sayfayı Paylaş