1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

kızlara özel ifadeler

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kızlara özel ifadeler

süperler canım tesekkürler

kızlara özel ifadeler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gökhan Özen - Özel Kız

Gökhan Özen - Özel Kız

Gözlerine bakınca Dağlardaki kar erir Söylesene güzelim söylesene Senin için aşk nedir? Sokul bana azıcık Isıt beni sıcacık Günahın benim olsun Geçen zamana yazık! Haydi gel gir koluma Kitaplar bizi yazsın Laf aramızda ama Sen çok özel bir kızsın
  2. kurdeleli kız ifadeleri süppperrrrrrrr yaaaaaaaa

kurdeleli kız ifadeleri süppperrrrrrrr yaaaaaaaa

kız ifadeleri kurdeleli kız ifadeleri pembe kurdeleli smiley kurdaleli msn örgülü
  3. Kızlara Özel Burclar

Kızlara Özel Burclar

en ideal burç ideal burç KOÇ KIZLARI İÇİN..... En ideal burç : Terazi yada Yay erkekleri. Stili : Renkli giysiler içindeki bir erkek koç burcu kadınlarının gözdesi olabilir. Nerelerde bulunur: Canlı müzik çalan bir barda, dans pistinin tam ortasında. Niçin koçlara hitap eder: Eğlenceli ve renkli kişiliği ile her zaman için lider olmayı seven koç kızını mutlu eder. BOĞA KIZLARI İÇİN........
  4. Genç Kızlara Özel

Genç Kızlara Özel

genç kızlara özel Genç kızlar arasında özel dönemlerine ait bir takım söylenti denilebilecek yanlış bilgiler vardır, konuşulur hatta çekinceleri nedeniyle bu söylentilere de inanılır. Genel olarak söylenti dediğimiz bilinenlerin doğruları ile açtığm bu yazıda bulabilirsiniz meleklerim.. Regl dönemlerinizin ne zaman olduğunu herkes anlar. Doğrusu: Herhangi bir kimsenin regl...
  5. Şansım olsaydı anam beni kız doğrurdu demek doğru ifademi?

Şansım olsaydı anam beni kız doğrurdu demek doğru ifademi?

Sual: Hazret-i Âdemden beri en üstün on kişinin ismini üstünlük sırası ile bildirmek mümkün mü? CEVAP En üstünleri Peygamberlerdir. Peygamberlerin en üstünü, son peygamber Muhammed aleyhisselamdır. Bir hadis-i şerifte, (Beni insanların en iyisi bilmeyen kâfirdir) buyuruldu. (Hatib) İkincisi, Hazret-i Ebu Bekir’dir. Bir hadis-i şerifte, (Peygamberler hariç, Ebu Bekir, insanların en üstünüdür)...

Sayfayı Paylaş