Koç Burcu Çocuğu Özellikleri hakkında bilmek istedikleriniz

M

Misafir

Forum Okuru
Koç Burcu Çocuğu Özellikleri hakkında bilmek istedikleriniz
Koç Burcu Çocuğunun Özellikleri

Koç Burcu Çocuğu Özellikleri Nelerdir


Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda 2012 koç burcu yorumları konumuzdan sonra, şimdiden çocuğu koç burcundan olan anne ve babalar için koç burcu çocuğu özellikleri hakkında bilinmesi gereken ve merak edilen bilgilere değiniyoruz.

koc_burcu-3b3.gifKoç Burcu Çocuğu Özellikleri Hakkında bilmek istedikleriniz ve merak ettiklerinizi bu yazımızda bulabilirsiniz sevgili Anneler çocuklarınızın burç özellikleri neler yazımızda öğrenebilirsiniz..Koç Burcu Çocuğu Özellikleri

Koç burcunun çocukları küçük yaşlarda ev ödevlerini ihmal etmeye alışabilirler. Daha çok söz dinleyen küçük Oğlak burcu, Yengeç burcu, Başak burcu veya Balık burcu çocuğunuzu örnek göstermeniz O’nu pek etkilemez. Merih’li çocuğun çalışmasını sağlamak için O’nu utandırmak yerine rekabete yöneltin. O böyle bir rekabete, tıpkı çok sevdiği tekir sokak kedisine sarıldığı gibi, dört elle sarılacaktır.

Ateş grubunda yer alan koç burcu hangi yaşta olursa olsun hareketli bir yapı sergiler. Koç burcu bebekleri diğerlerine göre daha aceleci olur. Genellikle yürümeyi erken öğrenirler. Çocukluklarında hareketli, girişken ve ısrarcı olurlar. İnatçı ve bağımsız karakterleri, anne ve babalarını zor durumda bırakabilir. Emir almaktan hoşlanmazlar.

Koç Burcu Çocuklarının Doğum günü hediyelerini güvenli bir yere saklayın. Koç çocuğu sabırsızdır, sürprizleri beklemek istemez. Koç kızı ‘nız mahalledeki zorbalara karıncaları ezmemeleri için hergün para verebilir. Etkilenebileceği yıllarda haşin davranılan bir Koç çocuğu , kendini savunmak için zalim davranışlar gösterebilir.

O’na emirler vermeyin, yapmasını istediğiniz şeyi neşeli bir tebessümle söyleyin. O zaman, sizi memnun etmek için paralanacaktır. Hiçbir zaman O’nun güvenini sarsmayın.

Soğuk, olumsuz insanlarla bir arada olmak O’nu derinden yaralayabilir, ama hiçbir şey cesaretini kiram azana sakın çok çabuk pes etmeyin. O, yüksek öğrenimin [gerektirdiği disiplini, kendi ateşli duygularını ve keskin sezgisinin ani, şaşırtıcı parlayışlarını anlamakta aklına [yardımcı olması için kullanabilir.
 
Üst