Koca işletim sistemi

Koca işletim sistemi
Sevgili melekler,
Çağımız teknolojide çığır açtı.
Kocalarımızı,sevgililerimizi pc yoluyla idare edebileceğiz...
Bakalım nasıl olacak bu iş......
Sayın Teknik Servis Yetkilisi,

Geçen yıl aldığım 'Erkek Arkadaş 5.0' programını 'Koca 1.0' seviyesine yükselttim. Ama tüm sistem performanslarında bir yavaşlama söz konusu.

Özellikle 'ErkekArkadaş 5.0' bölümünde bulunan 'Çiçek 8.0' ve 'Mum ışığındaYemek 6.3' işlemleri 'Koca 1.0' programında yok. 'Koca 1.0' programı devreye girince bir çok program devre dışı kaldı. 'Romantizm 9.5' ile 'Özel Ilgi 6.5' kesinlikle devre dışı, ama bunun yerine 'Sınırsız TV 0.4' ve 'Maraton 1.35' sürekli çalışıyor. 'Sohbet 8.0' ve 'EvTemizliği 2.6'yi çalistirinca da sistemi çökertiyor. 'Kavga 5.3', 'Evi Terk Et 3.2' programı fayda etmedi. 'Koca 2.0' sürümünü yüklesem işe yarar mi? Sizce ne yapmam gerekiyor?

Imza

Umutsuz

***********************
Sayın Umutsuz.

Bir kere bu olayı şöyle görmeniz gerek 'ErkekArkadaş 5.0' bir eğlence paket programıdır, 'Koca 1.0' ise başlı başına bir işletim sistemi.
'http:/ Beni sevdiğini düşünüyordum.html' komutunu yazarak 'GözYaşı 6.2''yi indirin ve 'Suçlu His 3.0''ı güncellemeyi unutmayın.
Eğer bu uygulamalar doğru sonuç verirse 'Çiçek 2.0' ile Mum Işığında Yemek 2.1' kısa bir süre için devreye girebilir. Ama sakın çok sık uygulamaya koymayın yoksa 'Koca 1.0' otomatik olarak koruma programı olan 'Sessizce Surat Asma 2.5''i devreye sokar.
Ama ne yaparsanız yapın kesinlikle 'Kaynana 1.0''ı çalıştırmayın.Ekran görüntüsünü bozan ve sistem kontrolünü kaybettiren bir virüs ortaya çıkar.
Ayrıca 'Erkek Arkadaş 5.0''ı kesinlikle yeniden yüklemeyin. Bu kabul edilmez uygulama ciddi sorunlar yaşatabilir ve 'Koca 1.0' bunu kaldıramaz.
'Koca 2.0 ' ise size ek yük getirmekten başka ise yaramaz. Kısacası 'Koca 1.0' çok güzel bir işletim sistemi, ama sınırlı hafızaya sahip ve yeni uygulamaları hemen kavramaya müsait değil.Performans arttırıcı ek programlar tavsiye ederiz, mesela, 'SıcakYemek 3.0' ve 'Sevgi Sözcükleri 7.7' çok faydalı olur.
Iyi Şanslar..
 
orkide

orkide

Aktif Üye
Üye
anammm yandı erkek milleti gııı bu ne ayol düşünsene gerçekten olduğunu olay olur olay ayyy öldüm resmen yaw hahahay
 
Üst