Kocanızın İyiki Doğmuşum Diyeceği Hediyeler

neslihanyare

Üye
Üye
Kocanızın İyiki Doğmuşum Diyeceği Hediyeler
Önemsediğiniz biri için bir hediye almak kolay olabilir, çünkü onun doğum günü için ne istediğini biliyor olursunuz. Ama eğer doğum günü olan kişi bir erkekse, zorluk derecesi artar, özellikle de kocanızsa. Kadınlar genelde evliliklerinin ilk birkaç yılında sıradan hediyeler almaktan kaçınırlar. Ne kadar uzun süre aynı kişiyle evli kalırsanız, onlara beğenecekleri hediyeyi vermek zorlaşır. Özellikle de onlara verebileceğiniz her hediyeyi verdiyseniz ve ne alacağınızı bilmiyorsanız. Eşiniz için kişisel doğum günü hediyeleri almak onlara sizin için ne kadar önemli olduklarını göstermenin bir yoludur.

Eşiniz için kişisel doğum günü hediyesi seçenekleri

Birini çok iyi tanıdığınızda, aklınızda mutlaka bir hediye fikri olacaktır. Ama bazı durumlarda ne alacağınız konusunda emin olamayabilirsiniz. Bu bölümde, size eşiniz için bazı ideal ve yaratıcı doğumgünü hediyesi fikirleri vereceğiz.

Spor Ekipmanları
Eşiniz bir spor fanatiğini? Evet, bu saçma bir soru oldu. Her erkek bir spor ya da bir oyun konusunda fanatiktir. Bu yüzden ona sporla ilgili bir hediye vermekten daha iyi ne olabilir? Eğer eşiniz arkadaşlarıyla golf oynamayı seviyorsa, adının baş harflerinin kazındığı bir golf seti hediye edebilirsiniz. Eğer eşiniz bir poker fanıysa, ona üzerinde ismi olan bir kart seti alın. Ana fikri anladınız. Ona seveceği bir şey verin, alacağınız tepkiye çok şaşıracaksınız.

Süper Kahraman Figürleri
Çizgiromanlar ya da süper kahramanlardan etkilenmeyen bir erkek tanımadım. Bu konu çocuklukla ilişkili olduğu için ona çok değer veriyor olmalılar. Bu yüzden favori süperkahramanlarıyla ilgili bir hediye iyi bir fikir olabilir. Sevdiğiniz adamın yüzünün olduğu minyatür figürler yapan bir çok şirket var. Bir şirketle iletişime geçin ve onlardan süper kahramanın yüzünü eşinizin yüzüyle değiştirmelerini isteyin. Bu hediye, eşinizin içindeki çocuğu uyandıracaktır.

İmzalı kitaplar
Eğer eşiniz kitapları seviyorsa ve favori romanlarını okuyarak saatler geçirebiliyorsa, ona favori romanlarını hatırlaması için bir neden daha verin. Bu biraz zaman ve çaba gerektirir. Eğer favori yazarı hala hayattaysa, yazarın eşinize imzalı bir kitap vermesini sağlayın. Bu hediye eğer kitabın ilk baskısını kullanırsanız çok daha değerli olacaktır. Eğer eşinizin favori yazarı artık hayatta değilse, bütün kitaplarının ilk baskı koyalarını bulun ve eşinize bunları hediye edin.

Kişisel bir koku
Eşinizi ilk gördüğünüz zamandan aklınızda kalan ne? Bir çok kadın için bu, eşinin kendine özgü kokusudur. Bu hesiye için çok az çaba harcamanız gerekebilir, ama harika bir fikirdir. Kokular oluşturabilen bir parfümcü bulun ve ona eşinize özel bir parfüm yaratmak için danışın. Ayrıca üzerinde isminin olduğu bir şişe de alın. Bu, eşiniz için en iyi doğumgünü hediyelerinden biri olacaktır.

Bunlar eşiniz için bazı kişisel doğumgünü hediyesi fikirleri. Fotoğraf çerçeveleri, el yapımı bilezikler, albümler, içinde favori yemekleri olan hediye paketleri vb. bunların hepsi eşiniz için harika hediye fikirleridir. Eşinizin hoşlanacağı bir hediye seçin ve hediyeyi açtığında yüzünde oluşacak aydınlanmayı izleyin.
 
Üst