Kolajen kullanmaya karar verdim en iyi marka hangisi?

• Konbuyu başlatan Müge Anlı Fani
  • Başlangıç tarihi
M

Müge Anlı Fani

Forum Okuru
Kolajen kullanmaya karar verdim en iyi marka hangisi?

Kolajen kullananlar melek kadınlar kulübü kolajen kullanımı forum'da.​

Arkadaşlar 32 yaşındayım ve şu ana kadar hiç kolojen tarzı ilaçlar kullanmadım cildim için araştırmaya girdim ve kolojen cilde iyi geldiğini öğrendim sizce en iyi kolajen ilacı hangisidir kolajen kullananlar varsa tavsiye edecekleri bir kolajen markası var mıdır merak ediyorum ama cildime ve sağlığıma etki etmesi önemli onun için önerilerinize ihtiyacım var.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Merhabalar
Kolajen kullanımı belli bir yaştan sonra kullanımı önemsenmeli. Bu kolajen kullanımına dair bazı sorular da oluyor örneğin zararları var mı ya da kilo yapar mı? Kolajen kullananlar da bilir kolajen aslinda kilo aldırmaz. Kilo aldırıcı içeriği olan bir ilaç değildir. Kolajenin etkisini tam anlamı ile görebilmek için 3 ay kadar kullanmak önemlidir. Kolajen kullanımı zararlı mıdır? Kolajen öyle kötü zararları yoktur ama ishal belli yan etkilerindendir. Deride döküntü, vücutta duyarlılık, yorgunluk hissi gibi yan etkileri olabilir. Özellikle bir ayrıntı daha vardır ki bu da cilt için kullanılacak ise tip 1-3 kolajen karışımı kullanılmalıdır. Tip2 kolajen ise eklem kemik sağlığına iyi gelir anlaşılır şekilde anlatmaya çalışırsak. Doktorunuza danışarak uygun ürünü kullanabilirsiniz. Günlük bir kapsül kullanarak cildinizin kolajen ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Kolajen içeren besinlerden de tercih ederek cildinize iyi gelen besinlerden beslenerek kolajen ihtiyacınızı giderebilirsiniz. "Kolajen içeren besinler nelerdir" konumuzu da inceleyebilirsiniz.

Bence yaşı 40 ı geçmiş olan her kadın kullanmalı kolajeni ben de kullanıyorum. Ben de araştırma yaptım en iyi kolajen hangisi diye arkadaşlarım yapılan kullanıcı yorumları var dı bu yorumlardan gördüm ki tabiki kesemi de düşünmem gerekiyordu bu ürünü satın aldım bende.

Voonka Kolajen 1 2 3

bunu kullandım arkadaşlarım TRENDYOL DA ve bir çok alışveriş sitesinde satılıyor şiddetle tavsiye ediyorum. Yararlarını zaten yazmamıza gerek olmadığını düşünüyorum.

Geri