Etiketler:
 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  Koltuk Altı Terleme Tedavi Yöntemi

  Konu, 'Estetik-Plastik-Cerrahi' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

  terlemeyi engellemek koltuk altı terleme sorunu koltuk altı terlemesi terleme tedavisi terlemeyi engelleme Bu konumuzdada Koltuk altı terlemeleri ni özellikle yaz aylarında birçok insanı zor durumda bırakan bir sorunu ele alıyoruz. Sorunun çözümü için uygulanan bazı yöntemlerse geçici ve sürekli tekrar isteyen yöntemler. Peki siz, sadece yarım saat içinde bu sorunu kökten çözmek istemez misiniz?
  Profesör Erol Kışlaoğlu, koltuk altı terlemeleri sorununu kökten çözecek bir yöntemin artık uygulanabildiğini belirtiyor. Prof. Erol Kışlaoğlu, bu tekniğin, lokal anestezi altında yarım saat içinde, hatta bir öğle tatilinde bile kolayca uygulanabilecek bir yöntem olup, esas olarak özel bir liposuction aleti ile koltuk altındaki ter bezlerinin alınmasına dayandığını aktarıyor. Operasyon lokal anestezi ile yapıldığı için hastanın aynı gün işine dönmesi mümkün oluyor.

  Sorundan Ömür Boyu Kurtulun

  Prof. Erol Kışlaoğlu, koltuk altı bölgesinin kola giden ana damar ve sinirlerin bulunduğu bir bölge olduğu için bu operasyonun mutlaka plastik cerrahi uzmanı ve bu konuda ayrıca eğitim görmüş uzmanlar tarafından yapılması gerektiğini vurguluyor. Bu işlemin, bir liposuction olmadığını ve normal liposuction aletleriyle yapılamayacağını da belirten Prof. Kışlaoğlu, bu işlem için özel olarak tasarlanmış liposuction aletlerinin kullanılması gerektiğini ifade ediyor. Yöntem, uygun şekilde yapıldığı takdirde sonuç kalıcı ve ömür boyu oluyor.
  Daha önceleri koltuk altı ve vücudun diğer yerlerindeki terlemeleri gidermek için uygulanan yöntemler 6 ayda bir tekrarlanması gerekiyordu. Yöntem, ehliyetsiz kişilerce yapılması halinde damar ve sinirlerin hasar görmesine yol açabiliyor.


  Merak Edilenler:
  - Koltuk altındaki ter bezlerini nasıl emiyorsunuz?
  İşlem hem emen, hem de kazıyan özel bir liposuction aleti ile yapılıyor.

  - İşlem anestezi altında mı yapılıyor?
  Bu yeni teknik lokal anestezi altında yarım saat içinde, hatta bir öğle tatilinde bile kolayca uygulanabilecek bir yöntemdir. Hasta dilerse genel anestezi ile de uygulanabilir.

  - Bütün ter bezleri alınıyor mu?
  Amaç aşırı terlemeyi engellemek olduğu için tamamını almıyor bir miktar bırakıyoruz.

  - Operasyondan sonra kişi koltuk altından hiç mi terlemiyor?
  Çok az terler, aşırı terleme ortadan kalkar.

  - Kalıcı bir işlem mi? Tekrarlanması gerekiyor mu?
  Kalıcı bir işlemdir. Tekrarı gerekmez, fakat bazı durumlarda ilk operasyon yeterli gelmezse ikinci uygulanır.

  - Ter bezlerinin alınması ileride soruna yol açmaz mı?
  Hiçbir soruna yol açmaz, çünkü tamamı alınmıyor yalnızca aşırı terleme engelleniyor.

  - Kaç yaşın üstündekilere yapıyorsunuz?
  16 yaşından itibaren herkese uygulanabilir.

  - Kimlere yapılamaz?
  Herkese uygulanabilir.


   
 2. *jellibon*

  *jellibon* Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  9 Kasım 2007
  Mesajlar:
  6.137
  Beğenilen Mesajlar:
  37
  Ödül Puanları:
  48
  Şehir:
  mutluluk ülkesinden
  Ce: Koltuk Altı Terleme Tedavi Yöntemi
  emeğine sağlık rüya adminim
   
Koltuk Altı Terleme Tedavi Yöntemi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Çapa, tedavi yöntemi oldu

  Çapa, tedavi yöntemi oldu

  Şizofreni hastaları artık çapa yaparak tedavi oluyor. Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Gündüz Hastanesi ve Rehabilitasyon Merkezi’nde şizofreni hastalarını tedavi etmek için organik tarım yöntemi uygulanıyor. İçe dönük hastaları bu yolla dış dünyaya yeniden kazandırdıklarını söyleyen Psikiyatrist Ayla Yazıcı, “Kronik hastalar için hastane bahçesindeki 80 dönümlük alanı tarlaya...
 2. Koltuk altı terlemesine bitkisel çözüm burada!

  Koltuk altı terlemesine bitkisel çözüm burada!

  koltuk altı terlemesine bitkisel çözüm koltuk altı terlemesine kesin çözüm evde terlemesi bitkisel doğal koltuk altı terlemesi, bitkisel çözüm, nedenleri, kesin çözüm, neden olur, nasıl önlenir, evde çözüm, sebepleri, Koltuk altı terlemesinin bir çok sebebi vardır Melek'ler. Zira bu konuya piyasada çözüm olacak bir çok alternatif de vardır ama çoğu etkisiz kalır. İşte size koltuk altı...
 3. koltuk altı terlemesi için çözümü olan varmı

  koltuk altı terlemesi için çözümü olan varmı

  Yaz olsa tamam da kışın da koltuk altlarım fena terliyor.Dar birşey giyemiyorum, sıktığım deodorantın haddi hesabı yok, insan içine çıkarken utanıyorum.Ne yapbilirim tavsiyesi olan varmı?
 4. Aşırı Terleme Nedenleri ve Tedavi Yöntemleri

  Aşırı Terleme Nedenleri ve Tedavi Yöntemleri

  Aşırı Terleme Nedenleri ve Tedavi Yöntemleri Aşırı Terleme Problemi Terleme, egzersiz esnasında, sıcak veya soğuk havalarda vücut sıcaklığını ayarlamak için gerekli fizyolojik bir mekanizmadır. Gün içinde yaptığımız aktiviteler karşısında vücut terleyerek reaksiyon göstermektedir. Vücut kendisini soğutmak için normal şartlarda günde 4 – 5 defa terlemektedir. Terleme aşırı bir şekilde yaşanır...
 5. Koltuk altı terlemesi nasıl engellenir ?

  Koltuk altı terlemesi nasıl engellenir ?

  koltuk altı terlemesi nasıl giderilir,koltuk altı terlemesi nasıl engellenir,koltuk altı teri nasıl önlenir Ter kokusu doğal bir süreçtir. Koltuk altımızdaki ter bezeleri vücudun soğumasına yardımcı olur. Fakat kokuya neden olduğu için özellikle sosyal yaşamı olumsuz etkiler. Koltuk altı terlemesi nasıl engellenir, Ter kokusundan nasıl kurtulunur sorularının cevaplarını öğrenerek koltuk...

Sayfayı Paylaş