1. MaWiM

  MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

  Kayıt:
  25 Temmuz 2007
  Mesajlar:
  31.444
  Beğenilen Mesajlar:
  2.301
  Ödül Puanları:
  113

  kombi seçerken bunlara dikkat edin!

  Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

  kombi seçerken önerilen kombiler [​IMG] Tüm firmalardan ayrıntılı bilgi alınız, TSE, CE, ISO 9002 standartlarına sahip olup olmadıklarını araştırınız, satış sonrası hizmetlerini inceleyiniz cihazlar için verilen garanti şartlarını sorunuz yanma ve yakıt tasarruf sistemlerini kıyaslayınız, cihazı çalışır vaziyette görmeye gayret ediniz, firma yetkili bayilerine, ücretsiz keşifle dairenizi inceletip cihaz tipini belirleyiniz. Cihazınızı eğitimli bayi ustalarına monte ettiriniz. Ana firma tarafından belirlenen prosedürlerin uygulanışını kontrol ettiriniz.

  Ne Alacağınız Bilmelisiniz!
  Kombi almaya karar verdiğinizde öncelikle yapmanız gereken evinizde kombiyi nereye koyacağınızı düşünmek olmalı! Evinizin krokisini pencere sayısını oda sayısını ürün alacağınız bayi ye izah etmelisiniz. Evinizin metre karesini oda sayısını kapı pencere sayısını söyledikten sonra cihazın balkona,mı soba bacasına,mı bağlayacağınızı anlatmalısınız.

  Bazen kullanıcı evine hermetik kombi gerekli iken yanlışlıkla bacalı kombi alabiliyor bu yüzden yukarıda da yazmış olduğumuz gibi kombiyi nereye monte edeceğinizi bilmeniz gerekmektedir. Aman cihaz büyük olsun kalorisi yüksek olsun diyerek de gereksiz masraflara girmeyin! Sizlere önerimiz bayilerin ücretsiz olarak keşif hizmetlerinden yararlanın ehli arkadaşlar evinize geldiklerinde sizin için en doğrusu neyse onun hesabını yapar sizlere tekliflerini sunarlar dilerseniz onların sizlere önerdiği ürünü alırsınız dilerseniz kendi kafanızda oluşturduğunuz markayı satın alırsınız.

  [​IMG] Kişisel Görüş
  Kombi hakkında bilgi almaya gittiğiniz her bayi doğal olarak size kendi sattığı ürünü övecektir. Bu yüzden çevrenizde yada ısı sistemleri üzerine mevcut piyasalarda bulunan ürünleri detaylı şekilde inceleyiniz broşürler alın teknik verilerini karşılaştırın. Doğalgazın ülkemize gelişi ile evlerimizde kullanmaya başladığımız kombilerin kötü olanı yok. Bazı kombi kullanıcılarından aldığımız maillerde servisten kaynaklanan sorunlar yüzünden cihazlar hakkında eleştiri almaktayız. Elbette cihazlar arıza yapacaktır sürekli gaz elektrik ve su ile çalışmakta olduğundan zaman aşımı neticesinde sorunlar doğacaktır bu her markada mutlaka yaşanacaktır sorunsuz cihazı kimse garanti edemez.

  Bilindiği gibi ülkemizde alt yapıdan oluşan sorunlar yaşanmakta bunlar kısaca düzenli gelmeyen elektrik voltajı aşırı kireçli sular şebeke arızlarından dolayı kesilen gaz vs sayılabilir. Evlerimizde soba bacalarına bağlı doğalgaz sobaları yada bacalı kombiler için nizami standart baca olmayışı kimi bacaların bireysel kullanışı kimi baca çaplarının küçük oluşu kombilerin arıza yapmasına etken olan sebeplerdir.

  Bir cihaz alırken her detay düşünülmelidir. Dünyada kullanılan binlerce kombi markası mevcut ülkemizdeki ısı sektörünün başını çeken güçlü firmalar sizlerin konforu için en son çıkan teknoloji ürünlerini hizmetine sunmaktadır. Teknoloji ilerliyor firmalar kendilerini güçlendiriyor cihazlar bir harika peki sizi endişelendiren ne olmalı?

  Elbette biz teknik servisler!
  Ne yazıkki bizler hizmet sunduğumuz tüketicileri üzüyor onlara sağlıklı hizmet sunamıyor tüketicilerin haklarına sayğı göstermiyoruz. 7x24 saat hizmet diyoruz ama bırakın 24 saati 5 gün 10 gün gitmediğimiz müşteriler oluyor. Gecenin 02 sinde müşterinin kapısını çalıp servisten geldik deniliyor,uygunsuz kıyafet,eğitimsiz eleman,eksik malzeme fahiş fiyatlar daha neler neler saymakla bitmez elbette.

  İnsanları kullanmakta oldukları cihazlara karşı soğutuyoruz bu yüzden tüketici mağdur kaldığında kullandığı markayı sağa sola eşine dostuna akrabasına kötülüyor. Sizler bir cihaz alacağınız zaman mutlaka bulunduğunuz bölgede yetkili servis var mı hizmeti nasıldır bunu araştırın, servisi olmayan ismi size yabancı gelen bilmediğiniz markalardan kaçının.


   
kombi seçerken bunlara dikkat edin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Bunlara Dikkat Edin

  Bunlara Dikkat Edin

  Bebeğin ilk ayında saç temizliği için onu haftada bir kez yıkamanız yeterli olur. Yaşı büyüdükçe banyo sayısını ikiye,üçe çıkarabilirsiniz. Uzmanlar bebeklerin saçlarının biraz yağlı kalmasının sorun yaratmayacağı konusunda birleşiyor. Yıkama sırasında daha iyi sonuç almak için bunları deneyebilirsiniz: • Bebek şampuanı kullanmaktan asla vazgeçmeyin ve hiçbir koşulda bebeğin kafa...
 2. anaokulu seçerken bunlara dikkat

  anaokulu seçerken bunlara dikkat

  anaokulunun fiziksel özellikleri Çocuğun ilkokul yaşamını da yakından ilgilendiren anaokulunun hangi kıstaslara göre belirlenmesi gerektiğini ve okul öncesi eğitimle ilgili anne babaların merak ettiklerini inceleyelim istedik.:) Anaokuluna başlama yaşı ne olmalı? Çocukların psikolojik ve sosyal gelişimleri açısından anasınıfına başlama yaşı 4-5 olmalıdır, "hayır"cı dönemlerini,...
 3. Takı seçerken bunlara dikkat edin

  Takı seçerken bunlara dikkat edin

  Her kadının mutlaka kullandığı vazgeçemediği aksuarı takılardır. Kimi altın takıları tercih ederken kimi de imitasyon takılardan yana kullanır tercihini Peki takı alırken nelere dikkat etmek lazım işte cevabı Yüzük, küpe ve zincir alırken vücut hatlarınızı dikkate almayı unutmayın. Kıyafetin tamamlayıcısı olan takıları her zaman özenle seçmek gerekir. Ancak takı seçerken de dikkat...
 4. Mobilya Seçerken Bunlara Dikkat Edin....

  Mobilya Seçerken Bunlara Dikkat Edin....

  Mobilya Seçiminde Dikkat Edilecek Hususlar Mobilya Neye Göre Seçilir Mobilyaların insan hayatındaki önemi çok büyüktür. Bedenen ve ruhen dinlenmeye ihtiyacı olan insanın aradığı rahatlık ve huzur, kullanışlı ve iyi döşenmiş mobilya ile elde edilebilir. Kötü bir mobilya, sebep olduğu sırt, adale, bel ve ayak ağrıları gibi zararları yanında psikolojik olarak da kişiyi rahatsız ve huzursuz...
 5. Kombi Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

  Kombi Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

  kombi nasıl seçilir kombi seçimi nasıl yapılmalı Sevgili melekler, kışın en ekonomik ısınma kombilerle gerçekleşiyor. Bu sayede herkes yaktığı kadar ücret ödüyor. Tabi kombiler de çeşit çeşit ve kullanım kolaylığına, enerji tasarrufu yapma derecesine göre de fiyatları değişiyor. Eğer kombi alacaksanız, bu noktalara dikkat etmelisiniz. Bunun dışında dikkat etmeniz gereken ayrıntılar ise...

Sayfayı Paylaş