Etiketler:
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Komik Bir Aşk Hikayesi Filmi

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

komik bir aşk hikayesi, film, filmi, konusu, hikayesi, senaryosu, oyuncu kadrosu, oyuncuları, resimleri, haberleri burada arkadaşlar
    18 Kasım'da vizyona girecek olan "Komik Bir Aşk Hikayesi" adlı filminb çekimlerine başlandı bile Melek'lerim.

< Konu Resmi..>

Arzu Yanardağ ile Aydoğan Temel’in başrolleri paylaştığı “Komik Bir Aşk Hikayesi” filminin çekimlerine başlandı.

Yapımcılığını Sıfır Film’in üstlendiği, Cüneyt Yosulçay’ın yönettiği filmin vizyon tarihi de şimdiden belli. Film 18 Kasım’da izleyiciyle buluşacak.

Komik Bir Aşk Hikayesi Filmi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir aşk hikayesi...

bir aşk hikayesi...

bir aşk hikayesi... Dondurucu soğukta bir an önce evime varabilmek için hızla yürürken, ayağımın ucunda bir cüzdan gördüm.. Hemen aldım. Sahibini gösteren bir kimlik vardır diye acele acele açtım.. İçinde üç dolar ve sararıp kat yerleri yıpranmış eski bir zarftan başka birşey yoktu... Sol üst köşede yalnızca gönderenin adresi, alıcı adresi yerinde bir posta kutusu numarası vardı. Bir ipucu...
  2. Bir Aşk Hikayesi...

Bir Aşk Hikayesi...

Olay İngiltere’de geçiyor: Yaşlı bir bey sabah erken evinden çıkmış yolda ilerlerken, bir bisikletlinin kendisine çarpması ile yere yuvarlanmış ve hafif yaralanmış. Sokaktan geçenler yaşlı beyi hemen en yakın sağlık birimine ulaştırmışlar. Hemşireler adamcağızın yarasına pansuman yapmışlar ama biraz beklemesini ve röntgen çekerek herhangi bir kırık veya çatlak olup olmadığını...
  3. BİZİMKİSİ BİR AŞK HİKAYESİ (süper)

BİZİMKİSİ BİR AŞK HİKAYESİ (süper)

bizimkisi bir aşk hikayesi komik Ne iğrençti değil mi yaşadıklarımız, ne iğrençti… Artık ne sen ne de ben bulamayız o kavgaları Bazen düşünüyorum da senin gibi bir kazmayla nasıl evlenmişim? Bilemedin benim kıymetimi Hatırlar mısın? Akşam olur, elimde merdaneyle seni beklerdim kapıda Işıkları kapatıp mumları söndürürdüm. Sen içki kokardın, oda soğan kokardı Olmadık şeylere güler kafana...
  4. komik Bir Aşk Şiiri

komik Bir Aşk Şiiri

Bunu yazan baya bi romantik olmalı bence .Ya sizce :D Yaşanılanları ctrl-S ile kaydedip, Ctrl-Z ile geri yaşıyorum Ben sevdamı download edip masaüstüne alıyorum. En çokta ekranı kapladığın o anı özlüyorum Italik yürüyüşlüm, Bold bakışlı sevdiğim... Öyle bir halt yedim ki, sakın affetme beni Simge durumuna küçült, saatlerce beklet beni Tüm sistemlerimi çökert, Ziple sıkıştır ve...
  5. Hüzünlü bir aşk hikayesi

Hüzünlü bir aşk hikayesi

gülün hikayesi kırmızı gülün hikayesi. Sevdiklerimize verdiğimiz gülün rengi hep kırmızıdır bazen annemize bazen öğretmenimize bazen arkadaşlarımıza sevgilimizden aldığımız güllerde çoğunlukla kırmızıdır çoğunlukla aşkı sevgiyi anlattığı için belkide kırmızı gül tercih edilir bazen vazoda evimizi süsler bazen dalında bahçelerimizi bazende bir kitabın arasında kurutulur hatırası olduğu için ben...

Sayfayı Paylaş