Komİk Duvar Yazilari... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Iste Duvar Yazilari...

Iste Duvar Yazilari...

Hicbir önyargim yok. Bütün insanlardan nefret ediyorum, o kadar. Sol kulagini kapatirsan sag duyulu olursun. Babama degerimi sordum "Dünyalar kadar" dedi, dünyanin degerini sordum "Bes para etmez" dedi. Üniversite ögrencisinden okey, bilardo dersleri. Karimi o kadar seviyorum ki eskimesin...
  2. Duvar Yazilari 2

Duvar Yazilari 2

Politikacılar uyuyamayınca VATANDAŞ sayıyorlar. -------------------------------------------------------------------------------- Yalan söyleyen yükseliyor.YALANCI DİL bilmeyene iş yok. -------------------------------------------------------------------------------- Bütün umutlarım suya düştü.Ama boğulmadılar. Çünkü onlara yüzme öğretmiştim....
  3. Duvar Yazilari 3

Duvar Yazilari 3

Sigara sağlığa zararlıdır. ( İmza puro ) -------------------------------------------------------------------------------- Hakan Şükür sonunda ÇİZMEyi aştı.gol attı. -------------------------------------------------------------------------------- ALTIN KALPLİ sunucunuz soyuldu. Şu an kalp cerrahide acil KALP nakli bekliyor....
  4. Cehennem duvar yazilar

Cehennem duvar yazilar

1-)ateş seni çağırıyor 2-)burası cehennem burdan çıkış yok 3-)tek rakibim kadıköy 4-)içerideki sıcaklık derecesi kalıcı yanıklara sebebiyet verebilir! 5-)1.dereceden yanıklar ikinci kapı, 2. dereceden yanıklar 3. kapı, yanmayanlar doğru kapıdasınız ilerleyin 6-)hellcome 7- )salonumuz klimalıdır 8-)kibir,en sevdiğim günah! 9-)fansız girilmez 10-)hoşbulmadık... 11-)"bu yazıyı...

Sayfayı Paylaş