komik hikayeler

NuRoVSkİ

NuRoVSkİ

Yeni Üye
Üye
komik hikayeler

GUNLUK İLGINÇ
Sene bin dokuzyüz çift sıfır.Salı GUNUcumadan çıkıyoruz.Çölde KAR diz boyu.Atın üstünde yayan gidiyoruz.Birde baktım karşımda düşman.Çektim kılıcımı iki el ateş ettim.Arabada bir gram benzin yok.Son sürat hastaneye gidiyorum.O ZAMANLAR ELEKTRIKne gezer,mum ışığında TELEVİZYON izliyorum.

TOSBAĞALAR

tosbağalrın suyu bitmiş 2 tosbağa biz gideriz demiş 20yıl gitmiş suyu bulmuşlar ama yanlarında kova getirmemişler biri ben giderim demiş ama bu sudan hiç içmeyeceksin demiş
tosbağa söz vermiş sonra aradan 60 yıl geçmiş tosbağa bunun geleceği yok içiyim demiş tam içerken çalıların arkasından ses gelmiş diğerki tosbağa böyle yaparsan gitmem demiş

ŞAŞKIN AZRAİL

Birgün yaşlı bı kadın amelıyata girmiş girdiği amelıyatta narkoz verilmiş.Kadın narkozun etkisiyle azraili görmüş.Kadın azraile ben nezaman ölücem kaç yıl sonra demiş.Azrail daha 50 yıl var demiş.Kadın narkozun etkisinden çıkmış ve 50 yıl daha yaşıyacağına çok sevinmiş.Kadın ömrünün dahauzun olduğunu düşünerek bir estetikçiye gider.Estetikçi kadını 30 yıl gençleştirmiş.Kadın hastaneden çıkar çıkmaz tırafik kazasına kurban gitmiş.Azraili görmüş ve sormuş. Hani ben 50 yıl daha yaşıcaktım.Azrailin cevabı kısa ve öz olmuş. (Seni tanıyamadım)

(NOT): Kadın estetikçiye gittiği için azrail öyle bir cevap veriyor.

:hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh::hhh: