1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

komik mi

Konu, 'Çöplük' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: komik mi

:hhh::hhh::hhh: evet çok komikler nurcum emeğine sağlık:)

komik mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komik sms mi arıyordunuz ? ta kendileri burda !

komik sms mi arıyordunuz ? ta kendileri burda !

komik sms 2011 komik smsler 2011 sms mesajları mesajlar Hey Garson; Bana Kalbim Kadar Yanık Bir Döner, Düşüncelerim Kadar Karışık Bir Salata, Ve Acılarım Kadar Koyu Bir Kahve Getir...Ask sözle baslar, dudak ile beslenir, dokuz ay sonra baba diye seslenir...Kaynanamı kaybettim görenlerin görmezlikten gelmeleri rica olur...Sabah kahvaltı edemiyorum çünkü seni düşünüyorum. Öğlen yemek yiyemiyorum...
  2. komikim:)komiksin:)komik:)

komikim:)komiksin:)komik:)

komiksin nickleri komikim komiksin komik
  3. komik nick mi arıyorsun?

komik nick mi arıyorsun?

ilginç nicknameler ilginç nickname komik nicknameler komik nickname torba çay Şhaktria çöp poşeti çay bardağındaki adam Çaya düşen sinek Fareden korkan kedi Bal10cuk Endoplazmikredikulum yeşil ninja (nami diger= uçan depik) Manyetik Karpuz Digital Portakal Kanatli Orkid Takmis Örgüçsüz Deve Kumsalda_Koshan_Beyaz_Benekli_Kopek küresellestirebildiklerimizdenmisiniz yoksa...
  4. Kızım seni Ali'ye verem mi ? - Çok komik bir şarkı...

Kızım seni Ali'ye verem mi ? - Çok komik bir şarkı...

onun adı engin babası zengin onun adı ömer alır beni döver ömer alır beni döver dinle engin babası zengin dinle ali eder deli Farklı bir şarkı sözü meleklerim sizlerinde okumasını istedim.. Ben gülmekten çatladım umarım sizlerinde hoşuna gider.. :piha::piha: KIZIM SENİ ALİYE VEREMMİ ?? İstemem Babacığım İstemem Kızım seni Ali'ye vereyim mi? İstemem babacığım istemem, Onun adı Ali alır...

Sayfayı Paylaş