1. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

komik nickler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında NuRoVSkİ tarafından paylaşıldı.

->Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...elim telefonda ...Kalbim çevrim dışı... ->Birisi acıyı çekti,öteki acıyı servis etti.

->Düşman kelimesinin anlamını arkadaş sıfatının taşıyanlardan öğrendim.

->Çok şerefsiz gördüm ama hİçbiri senİn kadaR profesyoneL değiLdi.

->Yan Cehennem Yan , Doğal Gazda Vaar Nasıl Olsa :))

->Benim gibisini google’da arasan bulamazsın.

-> Msn’ de 20 kişi çevrimiçi; 8 tanesi dışarda, 7 tanesi meşgul, 4 tanesi hemen dönecek 1 tane salak’ta bu nicki okuyor !

->Sevmek çay, sevilmek şeker, bizim gibi gariban çayı şekersiz içer !

->Bir yerini mi kestin ? Mis gibi hıyar koktu da !

->Kıyamet gelsede; hepberaber kopsak !

->Dünya yansa kaşarı erimez.

-> Takıl bana hayatın renklensin, fazla takılma gökkuşağına dönersin.

komik nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu nickler komik nickler:)))

bu nickler komik nickler:)))

komik nickler 2011 Bağırsak kurtları bağırsakta yaşar, bağırmasakta . » " Ílk görüşte aşka inanır mısın ? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim?" » Bir kazan varmış. Bu kazan çok iyi dans ediyormuş, muhteşem kıvırıyormuş. Bu kazana ne denir ? İyi Olan Kazansın... » Kusura bakma birader, seni birine benzettim. Olabilir, babam çok gezermiş... » Aşk çılgınlığın en zevkli...
  2. komik aşk nickleri

komik aşk nickleri

♥ ilk goruste aski anliyorumda, omur boyu birinin suratina bakaniki kisi arasinda ask bir mucizeden baska birsey degil !!! Bill Cosby ♥ Ask karsindakini bulunmaz Hint kumasi sanmanla sersemin teki oldugunu anlaman arasinda gecen zamandir. ♥ Arabanin onundeki cocuklar kazalara, arabanin arkadasindaki kazalarda cocuklara neden olur. ♥ Ben ona baktim, o bana bakti, simdi dort cocuga...
  3. Komik msn nickleri

Komik msn nickleri

çadırının üstüne şıp deyip damlayan bir de utanmayıp üzerinde hoplayan devekuşu.! nik_mik_yok ismini vermek istemeyen izleyici hipopotamlar da bu gidişhatı pek beğenmiyor zenci mahallesindeki solaryumcu 'timsah kristofir msnde online olmayanlari da yesin' yakarız bu gezegeni yakarızzzz güzel asmadan çıkar güzel yaprak, marifet o yapraktan güzel dolma yapmak. allah chat yapmamizi istese...
  4. duygusal komik nickler

duygusal komik nickler

ilgilenmeyen nickler SEVMEK SENİ SEVİYORUM DEMEK DİİL,SENİ SEVİYORUM DERKEN TİTREYEBİLMEKDİR ERKEKLER NEDEN HEP KENDİLERİYLE İLGİLENMEYEN KIZLARIN PEŞİNDEN KOŞARKİ TIPKI KÖPEKLERİN KULLANAMAYACAKLARI ARABALARIN PEŞİNDEN KOŞMASI GİBİ:d PARANIN NE ÖNEMİ VAR ÖNEMLİ OLAN MİKTARU BİR UÇURUMUN KENARINDA BİLE OLSAN SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE SEN GÜZELSİN VE ŞANSLISIN.ÇÜNKÜ BENİM EN...
  5. Komik Msn Nickleri

Komik Msn Nickleri

Komik Msn Nickleri Bir yerini mi kestin ? Mis gibi hıyar koktu da ! Aşk ilkokulda komedi, ortaokulda trajedi lisede dram, imam hatip’ te haram ! Seni sevdimde ne oldu ? Turkcell ve efes zengin oldu ! Erkekler limona benzer; yedikçe ağzın sulanır, baktıkça miğden bulanır ! Sevmek çay, sevilmek şeker, bizim gibi gariban çayı şekersiz içer ! Satanist kesen psikopat kedi ! Pamuktan prenses mi...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş