1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

komik nicklere devamm)))

Konu, 'Komik Nickler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

komik nickleri en komik nickler en nickleri nicklere çok nickler ♥ 8 zayıflı bir karne bulan , insaniyet namına çöpe atsın..
    ♥ Aids virüsü de, ebola virüsü de maymun patentli. Maymundan gelmediğimiz kesinde, galiba maymundan gideceğiz..

♥ Anasına bak, babasından dayak ye...

♥ Babanın fakir olması senin suçun değil, ama kayınpederinin fakir olması senin suçun...

♥ Başarılı adam karısının harcayabileceğinden fazla para kazanandır. Başarılı kadın ise böyle bir adam bulandır.

♥ Başına gelenlerin daha korkuncu da olabilirdi . Mesela benim başıma gelebilirdi.

♥ Bende şeytan tüyü yok, epilasyonla aldırdım.

♥ Benzinlikte sigara içmeyiniz. Hayatınız ucuz olabilir ama benzin pahalı...

♥ Bildiğim tek şaşmaz kural bütün kuralların şaştığıdır!

♥ Bu tüp bebek hatalı; hep gaz kaçırıyor...

♥ Bukalemunun ikiz yavruları olmuş, isimlerini : Şukalemun, Okalemun koymuş...

♥ Çevreci kızlarla çıkmayın... Beklete beklete sizi ağaç ederler.

♥ Çok yaratıcıyımdır... Acayip sorun yaratırım!

♥ Eskiden kibirliydim... Şimdi tamamen kusursuzum.

♥ Gül'ü seven abisine katlanır.

♥ Hayvanları çok seviyorum,özellikle kızarmış tavuğu !

♥ Hiçbir önyargım yok, bütün insanlardan nefret ediyorum o kadar..

♥ İçerken araba kullanmayın. Bir yere çarparsanız biranız dökülür, ziyan olur...

♥ İşi olmayan giremez çünkü içerde yeterince işsiz var...

♥ İthal kotlar kapış kapış, ne jeans milletiz yahu.

♥ Karanlıkta mehtapta oturmak iyidir... Ama mehtapla karanlıkta oturmak daha iyi!

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    37
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: komik nicklere devamm)))

emeğine sağlık canım:):):)

3. Monera

Monera Forum Okuru

Cevap: komik nicklere devamm)))
    paylaşım için sağol

komik nicklere devamm))) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu nickler komik nickler:)))

bu nickler komik nickler:)))

komik nickler 2011 Bağırsak kurtları bağırsakta yaşar, bağırmasakta . » " Ílk görüşte aşka inanır mısın ? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim?" » Bir kazan varmış. Bu kazan çok iyi dans ediyormuş, muhteşem kıvırıyormuş. Bu kazana ne denir ? İyi Olan Kazansın... » Kusura bakma birader, seni birine benzettim. Olabilir, babam çok gezermiş... » Aşk çılgınlığın en zevkli...
  2. komik aşk nickleri

komik aşk nickleri

♥ ilk goruste aski anliyorumda, omur boyu birinin suratina bakaniki kisi arasinda ask bir mucizeden baska birsey degil !!! Bill Cosby ♥ Ask karsindakini bulunmaz Hint kumasi sanmanla sersemin teki oldugunu anlaman arasinda gecen zamandir. ♥ Arabanin onundeki cocuklar kazalara, arabanin arkadasindaki kazalarda cocuklara neden olur. ♥ Ben ona baktim, o bana bakti, simdi dort cocuga...
  3. komik nickler===> komik msn nickleri

komik nickler===> komik msn nickleri

suursuz_manda poset_çay shitlembik çöp_kovasi kavanozdaki_adam Asiri_Yakisikli Kedimi _7_m Bal10cuk Endoplazmikredikulum yesil_ninca (nami diger= uçan depik) Manyetik Karpuz Digital Portakal Kanatli Orkid Takmis Örgüçsüz Deve Kumsalda_Koshan_Beyaz_Benekli_Kopek küresellestirebildiklerimizdenmisiniz_yoksa_kürese llestiremediklerimizden_mi? SeVisKeN_Chat_ManYaQi...
  4. komik nickler

komik nickler

->Durumum Çevrim içi...Beynim Meşgul...Ruhum Hemen Döncek...Aklım Dışarıda...elim telefonda ...Kalbim çevrim dışı... ->Birisi acıyı çekti,öteki acıyı servis etti. ->Düşman kelimesinin anlamını arkadaş sıfatının taşıyanlardan öğrendim. ->Çok şerefsiz gördüm ama hİçbiri senİn kadaR profesyoneL değiLdi. ->Yan Cehennem Yan , Doğal Gazda Vaar Nasıl Olsa :)) ->Benim...
  5. Nicklere devammm...

Nicklere devammm...

En güzel en yeni nicklerr burda İçince düşüyor aklıma yaşamak İnansam düşerdim peşine Ama yalanlar . . . ηє кadяada zσямuş atмaк кaLвiмdєη Sєηi ωє uηutмaк вütüη qєςмişi Saηкi вiя qєςмişiмiz ωaя qiвi uммaк ωє uηutмaк . . GüzeŁ bi gökyüzü çizdim kendime ^^ Yağmur sonrası gökkuşağım biŁe var :] Aşk'a geldim sevgili.. Yani sana... HadiSarılsana...! Uzak olsun acında...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş