1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

Komik Soygunlar

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

1-Amerika'da=Florida nın Tallahassee kentinte Jaron Grosby ile Wesley Jackson , bir evden 2 televizyon çaldı.Unuttukları kumandaları almaya dönünce yakalandılar.
    2-Güney Carolina da Aiken kentinde süpermarketten 2 kasa bira çalan hırsız aracına binip kaçtı.Ancak 100 metre sonra benzini bitince arkasından koşan kasiyer onu yakalayıp dövdü.

3-OKLAHOMA eyaletinde bir tutuklu kaçırdığı arabayla yolunu kaybedince 911 (yani polis) den yardım istedi.Kısa süre sonra yakalanan şaşkın hırsız araba çalmaktan iki kat ceza aldı.

4-Ohio da şerifin yanında yan komşusu kuru temizleyiciyi soymaya kalkınca William Ladd,dükkan sahibine "Paraları ver" derken şerif in "eller yukarı" sesini duydu.

5-İlgiltere nin Kent şehrinde High Street Bankasına öğlen gelen adam , veznedara "17.00'de gelip paraları alacağım,hazırlığınızı yapın"yazılı bir kağıt uzatıp gitti.Söylediği saatde gelince onu polisler karşıladı.

Komik Soygunlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Komik

Komik

Kadın aynada çıplak vücudunu seyrediyordu. Eşine: -''görüntümü iğrenç buluyorum, yağlı, buruşuk. Bir iltifata ihtiyacım var." Eşi: -''gözlerin iyi görüyor'' ''Yarın 30. evlilik yıldönümümüz,bunu kutlamak için domuzu kesebiliriz.' ''Niçin?diye sorar eşi ''Onun suçu değil ki.....'' ''Sadakatın tanımı????'' ''Fırsat yokluğu.'' Bir kadın eczaneye girer ve arsenik ister. ''Ne...
  2. komik:))))

komik:))))

işte benim kızım! İlk yemeğe çıkışımızda cep telefonu çaldı. Elini çantasına attı. Kurcaladı, kurcaladı. Telefon uzun uzun çalmaya devam ediyordu. Bir türlü bulamadı. Sonra o güzel cümle döküldü dudaklarından: 'Evde mi bıraktım acaba?' Onun tam aradığım kız olduğuna karar verdim. bilinçli tüketim,bilinçli üretimle olur. 18.000 YTL kredi kartı borcum olduğunu öğrenen babamın ilk tepkisi;...
  3. komikim:)komiksin:)komik:)

komikim:)komiksin:)komik:)

komiksin nickleri komikim komiksin komik
  4. Tarihte geçen en büyük soygunlar...

Tarihte geçen en büyük soygunlar...

Tarihte geçen en büyük soygunlar... Aslında övülecek bir konu değil ama yaşanmış olaylar sonuçta.... Araştırmacılar araştırmış... ve tarihte geçen büyük soygunları sıralamışlar.. :ang: 1944-45: Almanya. Reichsbank (7.35 milyar dolar). 1963: İngiltere'de Glasgow-Londra posta treni soygununda 50 milyon dolar çalındı. 1976: Lübnan'ın başkenti Beyrut'taki İngiliz Bankası soyuldu (168 milyon...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş