1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Konu no index li mi değil mi nasıl bakıyoruz.

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Konu no index li mi değil mi nasıl bakıyoruz. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Anlıyorsun Değil Mi?

Teoman - Anlıyorsun Değil Mi?

Hava ayaz mı ayaz ellerim ceplerimde Bir türkü tutturmuşum duyuyorsun değil mi? Çalacak bir kapım yok mutluluğa hasretim Artık sokaklar benim görüyorsun değil mi? Zaman akmıyor sanki saatler durmuş bugün Sonsuz yalnızlığımda birtek sen varsın bugün Ya dön bana artık duyuyor musun beni? Ya çık git dünyamdan anlıyorsun değil mi? Bir resmin kalmış bende tam ortadan yırtılmış Hani siyah kazaklı...
  2. Hasret Değil mi ilahisi

Hasret Değil mi ilahisi

hasret kahvesi ilahisi Uzaklara dalıp giden gözlerin Umutları sönen mâsum yüzlerin Alevlerle kucaklaşan közlerin; Anlattığı tek şey hasret değil mi? Barajları törpüleyen sellerin Suya muhtâc vahâların çöllerin Savrulup da toz koparan küllerin; Anlattığı tek şey hasret değil mi? Yalın ayak nasır taban koşanın Bir yâr için Kaf Dağı'nı aşanın Gözü kara mangal yürek taşanın; Anlattığı...
  3. Geleceksin Değil Mi?..

Geleceksin Değil Mi?..

Kimsenin yokluğu bu kadar korkutmadı beni. Kendimi zor günlerin insanı gördüm ya, hiçbir güçlüğün beni bırak yıkmayı, sendeletmeyeceğini bile düşünürdüm. Oysa şimdi yarımım. Ve sen böylesine uzakken benden hiçbir zaman tam olamayacağımı da biliyorum. "Tasalanma" diyeceksin. Tasalanmayayım ama kendime bakıyorumda birkaç umut kırıntısı dışında hiçbir şey göremiyorum. Nerede olduğunu...
  4. Cehennem Ebedi Değil mi?

Cehennem Ebedi Değil mi?

(Nebe suresi 23. âyetinde, sonsuz olarak değil, asırlar boyunca cehennemde kalınacağı bildiriliyor. Dolayısıyla, kâfirler de cehennemde ebedi kalmayacaktır) diyorlar. Bu doğru olabilir mi? Doğru değildir. Bahsedilen âyet-i kerimenin meali şöyledir: (Onlar orada ahkâb [hukublar, devirler] boyunca kalacaklardır.) [Nebe 23] Ahkâb, hukub kelimesinin çoğuludur. Hukub, birçok seneleri ihtiva eden...
  5. Disiplinli misiniz değil misiniz?

Disiplinli misiniz değil misiniz?

disiplinlimisiniz disiplinli olmak disiplin hakkında bildikleriniz genel bilgiler disiplin hakkında düşünceleriniz bilgileriniz Hepimizin hayatta ayrı ayrı sorumlulukları,görevleri var.Peki hayatımıza sığdırdığımız tüm bu meşgalelerde yahut işlerde disiplinli miyiz,değil miyiz? Ben için değişir,işin önemine bağlıdır aslında,yeri gelince disiplin ötesi yeri gelince gevşek davranabiliri.Ama...

Sayfayı Paylaş