konuşamıyorum / utan... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. U

U

U ULNA:Önkolun iki kemiğinden içte (serçe parmağı tarafında)bulunanıdır. ULTRASOUND:İnsan kulağının duyamıyacağı kadar yüksek frekanslı ses dalgaları.Ultra-ses. ULTRASONOGRAFİ:Ultra-ses kullanılarak elde edilen görüntüler.Bir çok hastalığın ön teşhisinde kullanılan, ancak daha çok karın organları gibi ses dalgalarının kolayca geçebileceği konumdaki organların tetkikinde etkili bir inceleme...
  2. uyuz

uyuz

Veba hastalığına, Uyuz olmak ve kaşınmak, akraba cihetinden gelecek üzüntü ve sıkıntılara; Uyus hastalığına yakalanmak işlerin düzelmesine, zengin olmaya, zengin için makam ve mevki edinmeye delalet eder.İşleriniz çok iyi olacak, çok para kazanacaksınız demektir. İşleriniz çok iyi olacak, çok para kazanacaksınız demektir. Rüyada uyuz olarak kaşınan kimse büyük bir para alır.Rüyada uyuz...
  3. İlhan İrem-Konuşamıyorum!!!

İlhan İrem-Konuşamıyorum!!!

sazlıklardan havalanan bir ördek gibi sesin ürkek şaşkın kararsız duyuyorum ve sen bir gökkuşağı kadar güzelsin rengarenk biraz sonra gidecek görüyorum ve ben yağmurlar altında bir yolcu ıslak yorgun tutkulu yürüyorum sensiz ben yolumu bulamam haykırmak istiyorum konuşamıyorum konuşamıyorum konuşamıyorum konuşursam gözyaşlarım beni boğacak biliyorum görüyorum duyuyorum...
  4. bakışıyoruz konuşamıyoruz

bakışıyoruz konuşamıyoruz

bakışıyoruz konuşamıyoruz

Sayfayı Paylaş