Konyaspor Jaziri'yle prensipte anlaştı

F

fuhrer_albay

Forum Okuru
Konyaspor Jaziri'yle prensipte anlaştı
Konyaspor Jaziri'yle prensipte anlaştı A.A. Konyaspor, Zied Ben Mactouf Jaziri ile prensipte anlaştı. Tunus asıllı futbolcu, 2 sezon önce Gaziantepspor'da forma giymişti.
Konyaspor'un geçen yıllarda da gündeminde yer alan, Tunuslu oyuncu Jaziri ile prensipte anlaşma sağlamasının ardından gözler, Fransa'nın Troyes takımında forma giyen bu oyuncuya çevrildi.

Daha önce Türkiye'de Gaziantepspor'da forma giyen Jaziri, Gaziantepspor formasıyla 2003-2004 sezonunda 22 lig, 1 Türkiye Kupası, 6 da UEFA kupası maçında oynadı. Türkiye liginde o sezon bin 454 dakika oynayıp 6 gole imza atan Jaziri, Türkiye Kupası'nda 1 maçta 65 dakika oynadı ve 2 gol attı.
2004-2005 sezonunda ise ligde toplam 27 maça çıkan Jaziri, 2 bin 6 dakika onadığı sezonda ligde 10, Türkiye Kupası'nda ise 1 gole imza attı.
Şu an 29 yaşında olan Jaziri ayrıca, geçen yıl Afrika Uluslar Kupası'nda en iyi orta saha oyuncusu seçilmişti.
</B>

Balonların şişmesinden Yararlanarak Akciğerlerin çalışma Prensibinin öğrenilmesi hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
NATO'nun Değişmeyen Prensipleri nelerdir? NATO'nun Değişmeyen Prensipleri nelerdir?
merhaba son bir kaç gündür haberlerin en popüler konusu olan nato hakkında sizden bir bilgi irca ediyorum acaba NATO'nun Değişmeyen Prensipleri nelerdir yazar mısınız?
Soru-Cevap 1
veda hutbesindeki temel prensipler nelerdir? veda hutbesindeki temel prensipler nelerdir?
veda hutbesindeki temel prensipleri madde madde istiyorum lütfen yardımcı olun!!!
Soru-Cevap 3
Zayıflama metotları ve bu konuda temel prensipler Zayıflama metotları ve bu konuda temel prensipler
Ünlü bilgin Ibni Sina; «Sağlığını korumak isteyenler, yiyecekleri ve içe*cekleri besinlere çok dikkat etmelidirler. Açlık his*setmeden önce yemek yenmeli ve gıdaların cinsine ve miktarına dikkat edilmeli ve hiçbir zaman mide tam doluncaya kadar...
Diyet - Sağlıklı Beslenme 0
Sosyalist Prensiplerin Etkisi altındaki Hukuk Kuralları: Sosyalist Prensiplerin Etkisi altındaki Hukuk Kuralları:
Marksist Leninist felsefeye dayanır.Özellikle üretim araçları üstünde ferdi mülkiyeti reddetmekte kolektif mülkiyet tesis etmektedir,toplumun menfaati esas alınmakta.Kamu hukuku özel hukuk ayrımı tanınmamakta Medeni Hukuk dahi kamu...
Medeni Hukuk 0
Balonların şişmesinden Yararlanarak Akciğerlerin çalışma Prensibinin öğrenilmesi Balonların şişmesinden Yararlanarak Akciğerlerin çalışma Prensibinin öğrenilmesi
diyafram deneyi akciğer deneyi akciğer deneyleri akciger soluk alıp verme DENEYİN AMACI: Hava boşaltma tulumbasını kullanarak ve balonların şişmesinden yararlanarak akciğerlerin çalışma...
Deney Labaratuvarı 0