1. fuhrer_albay

  fuhrer_albay Forum Okuru

  Konyaspor Jaziri'yle prensipte anlaştı

  Konu, 'Güncel Haberler' kısmında fuhrer_albay tarafından paylaşıldı.

  Konyaspor Jaziri'yle prensipte anlaştı
  A.A.

  Konyaspor, Zied Ben Mactouf Jaziri ile prensipte anlaştı. Tunus asıllı futbolcu, 2 sezon önce Gaziantepspor'da forma giymişti.

  Konyaspor'un geçen yıllarda da gündeminde yer alan, Tunuslu oyuncu Jaziri ile prensipte anlaşma sağlamasının ardından gözler, Fransa'nın Troyes takımında forma giyen bu oyuncuya çevrildi.

  Daha önce Türkiye'de Gaziantepspor'da forma giyen Jaziri, Gaziantepspor formasıyla 2003-2004 sezonunda 22 lig, 1 Türkiye Kupası, 6 da UEFA kupası maçında oynadı.

  Türkiye liginde o sezon bin 454 dakika oynayıp 6 gole imza atan Jaziri, Türkiye Kupası'nda 1 maçta 65 dakika oynadı ve 2 gol attı.

  2004-2005 sezonunda ise ligde toplam 27 maça çıkan Jaziri, 2 bin 6 dakika onadığı sezonda ligde 10, Türkiye Kupası'nda ise 1 gole imza attı.

  Şu an 29 yaşında olan Jaziri ayrıca, geçen yıl Afrika Uluslar Kupası'nda en iyi orta saha oyuncusu seçilmişti.
  </B>


   
Konyaspor Jaziri'yle prensipte anlaştı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Reikinin Prensipleri

  Reikinin Prensipleri

  bolluk bereket reikisi bolluk ve bereket reikisi sembolleri REİKİ' nin Ruhsal Yaşam Kuralları: Sadece bugün için mutlu, huzurlu ve beden, zihin, ruh çerçevesinde özün ol. Sadece bugün için bereketin, bolluğun, sağlığın için şükran dolu yaşa. Sadece bugün için dürüst çalış ve dürüst kazan. Sadece bugün için çevreni, küçük&büyük farkı gözetmeksizin saygı ile karşıla. Sadece bugün için...
 2. Reiki Prensipleri

  Reiki Prensipleri

  reiki prensipleri Yalnız bugün şükran dolu olacağım. Yalnız bugün endişelenmeyeceğim. Yalnız bugün Yalnız bugün dürüst çalışacağım. Yalnız bugün yaşayan herşeye sevgi ve saygı göstereceğim
 3. Arşimet Prensibinden Yararlanarak

  Arşimet Prensibinden Yararlanarak

  DENEYİN AMACI: Arşimet prensibi doğrultusunda yoğunluğu bilinen bir sıvıdan yola çıkarak, bir başka sıvının yoğunluğunu hesaplamak. HAZIRLIK SORUSU: Yoğunluğu bilinmeyen bir sıvın yoğunluğunu suyun yoğunluğundan yararlanarak bulabilir miyiz? 1-hidrostatik terazi...
 4. Sifonun çalışma Prensibinin Incelenmesi

  Sifonun çalışma Prensibinin Incelenmesi

  sifon etkisi DENEYİN AMACI: Sifonu tanımak, işleyişini kavramak. HAZIRLIK SORUSU: Bir kaptan diğer bir kaba hortum yardımıyla sıvıyı boşaltırken yükseklik farkı etkili midir? Nedenlerini tartışınız? KULLANILAN ARAÇ VE GEREÇLER: 1.plastik boru 2.beherglas (2 adet) 3.su DENEY DÜZENEĞİ: DENEYİN...
 5. NATO'nun Değişmeyen Prensipleri nelerdir?

  NATO'nun Değişmeyen Prensipleri nelerdir?

  merhaba son bir kaç gündür haberlerin en popüler konusu olan nato hakkında sizden bir bilgi irca ediyorum acaba NATO'nun Değişmeyen Prensipleri nelerdir yazar mısınız?

Sayfayı Paylaş