1. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

koptum yaa!

Konu, 'Komik Resimler' kısmında esra tarafından paylaşıldı.

> > > "garanti leasing"te çalisanlar, bir pastaneye, telefonla pasta siparisi > > > vermis.
    > > > pastanin üstüne "garanti leasing'den sevgilerle." yazilmasi istenmis.
    > > > telefondaki adam "leasing" kelimesini anlamamis.
    > > > onlar da harf harf kodlamislar.
    > > > gelen pasta ekte...
    > > > [​IMG]Bu resim sayfaya sığmadığından küçültülmüştür.Orjinal halini görmek için buraya tıklayınız. Orjinal Boyutu:903x722 ve 149KB[​IMG]

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Ocak 2009
  2. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: koptum yaa!

emegine saglık gercekten komik :puha:

koptum yaa! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocukluk Dönemi Raconları !!! SüpeR :D Kop kop

Çocukluk Dönemi Raconları !!! SüpeR :D Kop kop

okulun ders zilleri otomatikse, dijital saati saniyesi saniyesine okulun saatine ayarlamak, dersin sonunda zil çalmadan tam bir saniye önce "zil çalacak" demek. kavanozlar dolusu taso sahibi olmak. cok fazla taso, super taso, mega taso.. istop oynarken en orjinal renkleri söylemek. ya da inandırıcı renkler uydurmak. anadolu lisesi sinavinda yapilan dereceyi vurgulamak. iyi...
  2. Kop Gel Günahlarından..

Kop Gel Günahlarından..

SÖNDÜ İÇİMİN ATEŞİ BİTTİ, BIKTIM YALANLARINDAN... Nasıl da deliler gibi sevmiştim seni... Kimbilir acemiliğimdendi belki bilemem ama çok sevdiğimdi bildiğim tek gerçek... Görünüşte sen de çok seviyordun beni ama sonradan anladım ki görünüşteymiş işte... Anlamam geç olsa da sonunda anladım. Evet ben de bıktım şimdi senden, içimde sana ait ne varsa al da git, bırakma bir kırıntı dahi......
  3. Kayahanla tüm ipler koptu

Kayahanla tüm ipler koptu

İçlerinde yaşıyorlar kızgınlıklarını, tıpkı gerçek sanatçılar, tıpkı gerçek insanlar gibi... hala kimse neden bu birlikteliğin bittiğini bilmiyor. Aslında kayahan ve nilüfer bu ayrılıkla müzikalite adına yaptıkları güzel şeyleride yitirdiler birlikte... Ama işin sevinecek tarafı; kameralar karşısına geçipte birbirlerini kesmemeleri... NİLÜFER, KAYAHAN’LA 80’Lİ YILLARDA BAŞLAYAN İLİŞKİSİNİN...
  4. Mankenin bacağı koptu

Mankenin bacağı koptu

Manken ve şarkıcı Çiğdem Yüce hastaneye kaldırıldı MANKENİN BACAĞI KOPTU! Antalya’nın Alanya İlçesi’nde bir otomobilin bariyerlere çarpması sonucu, sağ ön koltukta oturan manken ve şarkıcı Çiğdem Yüce ağır yaralandı. Ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan Yüce’nin bir bacağının koptuğu, sol bacağı, kaburgası ve omurgasında da kırıklar olduğu bildirildi. Antalya’dan Alanya’ya giden Alper...

Sayfayı Paylaş