1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

koridor

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Koridor

İnsanın hayatı olarak yorumlanır. koridora göre yorumlanır.

koridor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup Koridor - Yaprak Dökümü

Grup Koridor - Yaprak Dökümü

Yaprak dökümü başladı kalbinde Boynu büküldü yine göğün Bu güzel,kısa hikaye de Altın saçlarının sayesinde Canımdan can bildiğim Ruhumu feda ettiğim Yarimindeyim sende mi Hayellindeyim sende mi O yıkık eski evde O günlerde yine o günlerde Yine o düşlerde o yıkık eski evde Seninleyim hayaldeyim
  2. Grup Koridor - Esir Düştüm

Grup Koridor - Esir Düştüm

grup koridor esir düştüm akor esir düştüm akor Nasıl düştüm bu aşka Yoktu senden başka cezam yar Tenimdeki parmak izlerin Ele verir bende seni yar Yırtıp yaktın resimlerini Yakamadım bir kendimi Bu sabıka senin eserin Esir düştüm ben sana Sabıkam yoktu başka Sende gittin bu aşka Alay ettin sevgimi Kahrettim geçelerde Mutlulugu aradım başka Türlü şeylerde
  3. Giriş ve koridorlar

Giriş ve koridorlar

koridor tabloları Giriş ve koridorlar Evinizle ilgili ilk ve en önemli izlenimi giriş ve koridorlar verir. Duvar ve tavandan yapılan aydınlatmalar bu tür mekanlarda kullanmak için idealdir. Koridor duvarlarında bulunan tabloları veya diğer dekoratif elemanları spotlarla aydınlatmak da mekana farklı bir hava verir. Koridor gibi alanlarda dimmer'ların (ışığın şiddetini ayarlayan anahtar)...
  4. Koridor

Koridor

Koridor -Işık kaynaklarını koridor boyunca dizmek uygundur. Yarı-şeffaf aplikler koridor boyunca kullanılabilir. Geniş açılı armatürler tercih edilmelidir. Koridor ile odalar arasında çok fazla ışık farkı olmamasına dikkat edilmelidir.
  5. Grup Koridor - Esir düstüm

Grup Koridor - Esir düstüm

Nasıl düştüm bu aşka Yoktu senden başka cezam yar Tenimdeki parmak izlerin Ele verir bende seni yar Yırtıp yaktın resimlerini Yakamadım bir kendimi Bu sabıka senin eserin Esir düştüm ben sana Sabıkam yoktu başka Sende gittin gelmedin Yazık ettin bu aşka Alay ettin sevgimle Kahrettin gecelerde Mutluluğu aradım Başka türlü şeylerde

Sayfayı Paylaş