1. Sln_sln

Sln_sln Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Korunmadan ilşkye girdim

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında Sln_sln tarafından paylaşıldı.

Geçen haftalarda ayın 15 Mayıs gibi korunmasız ilişki yaşadım .Ancak ertesi gün hapını 2 gün içerisinde içtim. şimdide pembemsi kanlı akıntılar geliyor. Hamile olma riskim var mı acaba .Lütfen yardım edin.

Korunmadan ilşkye girdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kanserden korunma

Kanserden korunma

Kanserden korunma rehberi Hastalık, sevdiklerinizden alabileceğiniz en kötü haberdir. Hele bir de içinde "kanser" sözcüğü geçiyorsa daha çok üzülmemek olanaksızdır. Kansere yakalanan eş, dost, akraba haberleriyle eskisinden daha sık karşılaştığınızı düşünüyorsanız, haklısınız. Ülkemizde kanser olgularının arttığını düşündüren gözlemler var. Gelişmiş ülkelerin çoğu, çevre...
  2. takvim yöntemi ile korunma

takvim yöntemi ile korunma

takvim yöntemi hesaplama takvim yöntemi hesapla yöntemiyle korunma aile planlaması takvimle korunma DİKKAT: Tüm hesaplamalar yapılırken adet kanamasının başladığı gün esas alınır. Kanamanın bittiği günün hiçbir önemi yoktur. Dünya sağlık örgütü takvim yöntemini kadının adet dönemi süresince gebe kalma olasılığının yüksek olduğu günleri belirleme ve bu günlerde ilişkiden kaçınarak gebeliğin...
  3. Gripten Korunma Diyeti

Gripten Korunma Diyeti

C vitaminli diyetle korunmak mümkün. Vitamin kaybını önlemek için sebzeleri kapta yıkamak ve meyveyi hemen tüketmek gerek. DONDURUCU soğuklarda kış hastalıklarına, özellikle gribe yakalanma riski daha da artıyor. Diyetisyen Aşkın Yüksel de enfeksiyon hastalıklarından korunmanın en önemli yolunun vücut direncini artırmaktan geçtiğini anımsatarak, “Vücut direncini artırmak için yeterli...
  4. Ömür boyu korunma mümkün

Ömür boyu korunma mümkün

hamileyken korunmak gerekirmi hamilelikte korunmak gerekirmi hamileyken gerekir mi hamilelikte gerekir mi gebelikte ne kadar sağlıklı bilemiyorum tüplerin bağlanması duygusal olarak düşününce bağlatmamak gerektiğine inanıyorum ama ben bağlatmak istiyorum diyen bayanlara bu konumuz işte doktorların tavsiyeleri.. ÖMÜR BOYU KORUNMA MUMKUN - KORUNMA YÖNTEMLERİ - HAKKINDA Hiç çocuk...
  5. çığdan korunma yolları kısa

çığdan korunma yolları kısa

çığdan nasıl korunulur sosyal kitabı çalışma sayfa 53 4.sınıf acil lazım

Sayfayı Paylaş