KÖTÜ ANNE...Öldürsem Rahatlamam!!!

handanca

Daimi Üye
Yönetici
KÖTÜ ANNE...Öldürsem Rahatlamam!!!
kötü anneler kötü anne oyunu anne oyunları oyunları oyna
meleklermakni2-9378.jpg

Evet bu sefer değineceğim konu çocuklar-çocuklarımız....

Sitemizde chat bölümünde belki hergün dile getiriliyor bebek özlemi...

Bebek olsun diye can atan anneler....
Sonuç negatif çıktı diyeee hüsranla üzülenler....

Sevgili Anneler ANNE OLMANIZIN KIYMETİNİ BİLİN!!!!

Anne oldunuz diye başınız göğe ermiyorrr...
(İYİ annelerimiz konu dışıdır)

O çocuğu güzel bakabiliyormusunuz?
Evet bakıyorsunuz, yanında sigara içiyorsunuz...

Onun geleceğini hazırladınızmı??
Evet hazırladınız... Doğuda hala babalar nasıl satsam diye düşünüyorr...

Eğitimmi ? Onuda düşünmüşsünüzdür eminim...
Erkenden işe başlasada katkıda bulunsa diye düşünmüşünüzdür...

Çocuk sahibi olamayanlar için belki sizin yapabileceğiniz birşey yok ama nolur,
Önce sevginizi verin onlara...

ANNELERE DÜŞMAN DEĞİLİM... AMA SEVGİLİ ANNELER BEN BUNLARI YAZARKEN NAPALIM İMKANIMIZ OLSA OKUTURUZ, YAPARIZ EDERİZ DEDİNİZ BELKİ... ONU DOĞRURKEN DÜŞÜNECEKSİNİZ....

SAĞLIK OCAKLARI ÜCRETSİZ KORUNMA YÖNTEMLERİ İLE GEBELİĞİ ÖNLÜYORLAR.. GELECEĞİ HAZIR DEĞİLSE YAPMAYIN OZAMAN...

OOFFF VALLA ÇOK DERTLİYİMMMM...

evet canım türküyenin kanayan yarasına parmak basmışsın benim 2 tane çocuğum RABBİME şükür erkek ve kız ben küçük yaşta anne olduğum için o duyguları pek yaşayamadım şimdi yaşım 34 bundan 3 yıl önce etrafımda kim varsa benim ailem dahil kız yap bir çocuk hem seversin hem can şenliği olur diye çok uğraştılar beni kandırmaya çalıştılar ama ben başak burcuyum ileriyi gören ve ne olacağını az çok kestiren bir yapıya sahibim düşündüm yaparsam ihtiyacı çok zaman kötü teknoloji çağı her şeyi isticek ve ben ona yetemicem inanın evlenmesine kadar düşündüm şartlar yeterli olmadığı için vazgeçtim işte sırf bu yüzden gerçi eşimde istemiyordu ama istesem bi şekilde yapardım ben çok cocukları olupta ilgilenmeyen ailelere çok kızıyorum yapıyorlar bırak sevgiyi ihtiyacını bile yerine getiremiyorlar sadece doğurmuş olmak için yapılırmı çocuk yazık onlara hayatları mahvoluyor

Bakabileceksen çocuk yapmalısın....
Illa çocuğum olsun diye yapanlar var
bunun yanında ekonomik durumda yetmiyor ki
kaliteli eğitim,bilinçli aile olmak şart
ben de bu işin içindeyim
saldım çayıra mevlam kayıra anlayışında olanların çocuklarına acıyorum

Bu konuda bilinçlenmesi gereken o kadar çok kadın varki..
Hala orgazmın bile anlamanı bilmeyen belkide hayatı boyunca bunun ne olduğunu bilmeden yaşayan kadınlarımız..Sonuç seninde dediğin gibi ilgisizlik içinde büyüyen çocuklar..Henüz oyun çağında olan anne kucağında ve sıcaklığında olması gerekirken yolda ya simit satarken,ya ayakkabı boyarken yada mendil satıp geçimini sağlamaya çalışan çocuklar azımsanmıyacak kadar çok...İşte bu şekilde büyüyen çocukların yarın bir gün farklı düşünceler içerisinde olan kişiler tarafından yoldan çıkartılıp beyinlerinin yıkanması o kadar kolay ki..Toplum olarak çok daha bilinçli kadınlarımızın artması dileklerimle...

Ben 9 çocuklu bir ailenin çocuğuyum bir gün sevgi sözcüğü duymadım annemden babam zaten vefaat etti hiç bir anlamda destek olmadı kaldıki iş güç sahibi olan büyüklerime dahi siz adam olmazsınız bak elin oğluna diye her an her saniye laf ve inanın günün nerdeyse tamamı laf söz azarla geçiyor maddi anlamda bir sıkıntı çekmedik ama manevi anlamda dünyaya geldiğime bin pişmanım...Kardeşi kardeşe düşüren bir anne düşünün onu öbürüne kötüleyen sevgi sözcükleri bir yana evladım oğlum kızım lafını duyamadığınız attığınız her adımda sizi kötü eleştiren ve bunu sadece size değil toplum içindede yapan anlatmakla bitmez...Son olarak bu evden uçup giden hiçbir kardeşim buraya gelmek veya aramak istemiyor çünkü bu evde yüzler hiçbir zaman gülmedi ve gülmeyecekte bu durum bizlere de yansıdı kardeşler dahi birbirlerini arayıp sormuyor...Bazen dayanamayıp isyan ediyorum kavgalar kötü sözler hatta fiziksel şiddetler yaşanıyor ve soruyorum kendime bir evlat annesine bunu yaparmı anneler kutsaldır vs vicdan azabı çekiyorum peki soruyorum size bir anne evladına bunları yaparmı???

Geri