Kot Eteği Nasıl Kombinleyebilirim?

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Kot Eteği Nasıl Kombinleyebilirim?
kot etek kombinleri, kot etek nasıl kombinlenir, kot etekSevgili melekler, kot yani denim kumaş hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Asla mdası geçmeyen ve geçmeyecek olan bu kullanışlı kumaştan yapılan pantolonlar ve etekler de gardroplarımızın baş köşesinde yerini koruyor. Tarz olarak sezonlarda değişikliğe uğrayan kotlarda bu sezon pantolonların paçaları kıvrık ve yüksekte. Kot eteklerin de revaçta olduğu bu yaz sezonunda bakın kot eteklerinizi nasıl kombinleyebilirsiniz...kot-tek-kombin.jpg
Beyaz gömlekle giyin

Kot mavisi ve beyaz birbirine en çok yakışan renklerden...Spor bir havası olan kot eteğinize biraz feminenlik ve şıklık katmak için onu beyaz bir gömlekle tamamlayabilirsiniz. Bu şekilde spor havasını kıracağınız kot eteği, ofiste de giyebilirsiniz.

Sweatshirt ile giyin

Spor-şık kombinlerden hoşlanıyorsanız Sweatshirt'ünüzü kot eteğinizle birlikte giyebilirsiniz. Ara mevsimler için güzel bir seçenek olan bu kombine topuklu ayakkabılarla feminenlik katabilirsiniz.

Denim on Denim formülünü uygulayın

Evet, 90'ların etkisi sürüyorken kot gömlek ve kot eteğinizi birlikte giyebilirsiniz. Yaz günleri kot gömlek yerine kot görünümlü ince kumaştan Chambray gömlekleri ya da mavi renkli gömlekleri kullanabilirsiniz.

Blazer ceketle giyin

Tarzları karıştırmayı seviyorsanız, ciddi duruşlu blazer ceketinizle mini kot eteğinizi birlikte giyebilirsiniz.

Topuklu sandaletlerle birlikte giyin

Kot eteğinize vurucu bir son dokunuş eklemek isterseniz topuklu bir sandaletle giymenizi tavsiye ederim. Özellikle diz ve diz altındaki kot eteklerle bu ayakkabıların uyumu harikadır.

Basic tişörtle giyin

İstediğiniz renkte sade ve düz bir tişörtü kot eteğinizle kombinleyin. Ayakkabılarınızı feminen ve göz alıcı modellerden seçebilirsiniz.

Crop Top'larla giyin

Kot etekler genellikle yüksek belli modelleriyle dikkat çekiyorlar. Bundan faydalanarak kısa üstleri (Crop Tops) kot eteklerinizle birlikte giyebilirsiniz.

Deri ceketle giyin

Biraz Rock şıklığı estirmek isterseniz, deri ceketinizi kot eteğinizle birlikte giyebilirsiniz. Ayakkabı seçiminiz ister Stiletto ister spor ayakkabı olsun, bu kombinle eforsuzca şık görünebilirsiniz.
 
Üst