Kot Şort Nasıl Giyilir?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Kot Şort Nasıl Giyilir?
Şort denince akla ne kadar yaz mevsimi gelse de artık şortlar her mevsim giyilebiliyor. Özellikle genç bayanlar kışlık giyimlerin de oldukça sık kullandıkları kot şortlarını kalın opak çoraplar ile giyiyorlar.
Malum artık havalar ısınmaya başladı hatta benim bulunduğum bölgede birçok kişi kısa kollu kıyafetler giymeye bile başladı... Kot şort modellerini genç kızlar da görmeye başladım bile..
Rahat bir giyim tarzı olan kot şortları özellikle ilkbahar ayların da nasıl giyeceğiniz konusun da fikirler almak istiyorsanız sizler için bazı öneriler de bulunacam.

kot sort kombinleri (1).jpg
kot sort kombinleri (2).jpg

Geçtiğimiz yaz oldukça moda olan kimano tarzı ceketlerden bende eksik kalmayarak satın aldım. Hatta renk ve desenlerden alarak gittiğimiz tatil bölgesin de içine düz bir atlet tarzı body giyerek kot şortumla kombinledim. Gerçekten çok şık duran bu kot şort ve kimano ceket kombini 2016 yazında tekrar trend olacağını söyleyebilirim.
kot sort kombinleri (3).jpg
kot sort kombinleri (4).jpg

Kot şort ve kot gömlekler oldukça sık tercih edilen kombinler arasın da yer alıyor. Farklı aksesuar ve takılar ile görsel olarak da zenginleştirebileceğiniz kot gömlek şort kombinlerini ilkbahar ve yaz ayların da tercih edebilirsiniz.

kot sort kombinleri (5).jpg

kot sort kombinleri (6).jpg

Son yıllar da blazer ceketler ile yapılan kot şort kombinleri oldukça şık ve değişik durduğunu söyleyebilirim. İçinize bir gömlek ile kombinleyeceğiniz blazer ceket ve kot şort kombinlerinizi hatta bir şapka aksesuarını da ekleyebilirsiniz.

kot sort kombinleri (7).jpg
kot sort kombinleri (8).jpg
kot sort kombinleri (9).jpg
kot sort kombinleri (10).jpg

Öncelikle bahar aylarına aldanmamanızı öneririm. Bahar ayların da hava oldukça ılık veya sıcak geçerken birden yağmurlu veserin bir havaya bürünebilir. Oyüzden her türlü ihtimale karşı bahar da giyeceğiniz kot şortlarınızın üzerine ince bir ceket yada hırka alabilirsiniz.

Merhaba kızlar, ben yaz aylarında kot şortu çok fazla tercih ediyorum. Hem pratik hem de çok şık görüntüsü olduğunu düşünüyorum. Vücudum da çok yakıştığını bildiğim için önümüzdeki yaz da geçtiğimiz yaz olduğu gibi en fazla kullanacağım eşyalarım arasında yerini alacak. Plajda ve ya havuz başında bikinimin üstünden giydiğimde beni plaj şıklığına taşıyor.

Akşam ise beyaz beyzik bir tişört ile birlikte renkli takılar eşliğinde akşam için uyumlu hale getirebiliyorum. Bu nedenle farklı modellerde çok sayıda kot tişört almaya mayıs ayında başlıyorum. Gardırobumda hatırı sayılır sayıda kot şortum yazı beklemekte. Sizde bence gardırobunuza kot şortu dahil ederek rahat ve şık bir yaz geçirebilirsiniz.

Merhaba kızlar. Bende kot şortu giymeyi çok seviyorum ve her zaman ilk tercihlerim arasında yer alıyor. Sadece yaz aylarında değil kış mevsiminde de kot şort her zaman seçimlerimin arasında yer alıyor. Kalın opak çoraplar ile birlikte kış aylarında kullanıyorum. Altından postal ve deri ceket ile bence çok modern bir görüntü ortaya çıkıyor.

Uzun kaşe montları da daha soğuk günlerde aynı kombin ile kullanıyorum. Hem üşümemiş hem de kıyafetimden ödün vermemiş oluyorum. Zaten çevreme baktığımda çok fazla kişinin bu tarzda giyindiğini görüyorum. Hem daha rahat ediyorsun hem de insan içine sinen kıyafetler ile kendini daha kendine güvenli hissedip ona göre hareket ediyor.

Bende kot şortu opak çorapla giyiyorum. Üzerine uzun hırka tercih ediyorum birde ayaklarımada cat botlarımı giyiyorum hem rahat hemde çok şık oluyorum

Geri