1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kötü Rolde Oynayan Bebekler

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kötü Rolde Oynayan Bebekler

gercekten cok cirkinler...

Kötü Rolde Oynayan Bebekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kötü bebeğin günlüğü :)

kötü bebeğin günlüğü :)

1. gün böylesi kötü bir başlangıç beklemiyordum. oha hortumumu bile kesmişler! meme diye¤ süt diye birşey varmış. nerden nasıl bulunur bu ya? hayattan daha 1. günden soğutacaklar beni. 2. gün meme buldum ama bundan süt gelmiyor¤ emiyorum allah emiyorum¤ tık yok¤ süt başka yerde mi? neyse biraz daha emdim geldi¤ fazla abanınca meme sahibi kişilik bağırdı¤ ne bağrıyosun açım ben! çok...
  2. oynayan resımler:D

oynayan resımler:D

oynayan resimler oynayan resımler telefon resimleri resım resimle :kızılötesi::kızılötesi::kızılötesi::kızılötesi:
  3. İntikam Dizisinde Kim Hangi Rolde ?

İntikam Dizisinde Kim Hangi Rolde ?

Bu konu; intikam dizisinde kim hangi rolda haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranlara gelmesi heyecanla beklenen dizilerin başında hiç şüphesiz Beren Saat 'in başrolünde olacağı dizi "İntikam" geliyor. "Revenge" isimli yabancı bir diziden uyarlanan dizinin çekimleri halen Kandilli 'de sürüyor. Biz de bu sayfamızda İntikam dizisinde kim hangi rolü...
  4. Fatih Dizisinde Kim Hangi Rolde?

Fatih Dizisinde Kim Hangi Rolde?

fatih dizisnde kim kim, fatih dizisi oyuncuları, fatih dizisi Sevgili melekler, yılın en büyük yapımı olmaya aday Fatih dizisi Kanal D ekranlarında olacak. Eylül ayında başlayacak olan dizide kim hangi rol hayat verecek buyrun birlikte öğrenelim... Oyuncular : Mehmet Akif Alakurt (Fatih), Seda Akman (Gülbahar Hatun), Gamze Özçelik (Çiçek Hatun), Müjde Uzman (Dilyar), Birkan...

Sayfayı Paylaş