Kraft dondy bebek beşiği kullananların yorumlarına ihtiyacım var

D

dondy

Forum Okuru
Kraft dondy bebek beşiği kullananların yorumlarına ihtiyacım var

KIZLAR SELAM Kraft dondy bebek beşiği kullananların yorumları var mı ?

bebeğim için hazırlık yapıyorum sıra yatağına geldi ama bu konuda oldukça kararsızım aranızda kraft dondy beşik kullanan varsa kullanıcı yorumlarını öğrenebilirmiyim kullanan varsa nasıl memnun musunuz kullanışlı oluyor mu Kraft dondy bebek beşiği kullanan kadınların yorumları var mı acaba ya da en iyi bebek beşiği yorumları istiyorum bebeğim iki üç ay sonra gelecek inşallah hangi beşiği almam gerekiyor tşk ediyorum.

Selamlar hayatım öncelikle bebeğin hayırlı şekilde gelsin inşAllah. Şimdi bana göre bebek beşiği olmazsa olmazlardan hemen yatağın başına koyacağın güzel bir marka beşikle bun sağlayabilirsin. Tabiki Kraft marka bebek beşiği en iyilerden birisidir. Hoş bizim hamilelik ve bebek dünyaya getirdiğimiz zamanlarda bu markalar yoktu bizler derme çatma kullandık ama sen kullanabilirsin.
Yeni gelinlerde yani henüz yirmili yaşlarda anne olanlar gerçekten çok şanslılar özellikle yabancılar bu işi iyi biliyor. Her türlü yabancı markayı alabilirsin hayatım. Bu hayat şartlarında bebeğinin rahatı için güzel markalar alabileceğin gibi fazla aşılmadan yerli üretimle de bebeğini rnahatlıkla yetiştirebilirsin.
Bence dünyanın en güzel beşiği anne kucağıdır :) Marka seçimi sana bağlı ama bu ekonomide çok büyük paralar vermenin gereği yok. Nihayetinde bebeğin büyüyecek ve senin yaptığın masraf ta öyle kalacak gene sen bilirsin ama çevremde kullananlar Kraft marka bebek beşiğini kesinlikle tavsiye ediyorlar haberin olsun bitanem.

Geri