1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    44
    Ödül Puanları:
    0

Kroluk testi

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

1- Hangi gazeteyi okuyorsunuz? a- Hürriyet b- Fotospor
    c- Radikal
    d- Gazete okunmaz içine ekmek arası kokoreç sarılır.

2- Bir tarafta dünya markası bir tv 5 liraya,diğer tarafta aynı özelliklere sahip 4 liraya satılan bir tv var hangisini alırsınız?
    a- evde tv var
    b- hangisi kredi kartına 18 taksit yapıyorsa
    c- hangisinin servis ağı daha iyiyse
    d- en ucuz olanı

3- Hangi parfümü kullanıyorsunuz?
    a- adidas
    b- snop
    c- eacharel
    d- erkek adam koku sürmez

4- En son hangi kitabı okudunuz?
    a- Bay pipo
    b- Şu çılgın Türkler
    c- Anna Karanina
    d- delikanlı başkalarının yazdığı kitabı okumaz,kitap yazar

5- Otobüste kime yer verirsiniz?
    a- Yaşlılar ve çoçuklu bayanlara
    b- Tanıdık birilerine
    c- Hiç kimseye
    d- dekolte giyimli bayanlara

6- Bir hayvan olsaydınız ne olurdunuz?
    a- Aslan
    b- Tilki
    c- Tavşan
    d- Ayı

7- Kime adres sorarsınız?
    a- Polise
    b- Esnaftan birine
    c- En yakınımdakilere
    d- Şarışın olanlara

8- Ne içersiniz?
    a- Saol abi ben içmiyorum
    b- Viski-Soda
    c- Şampanya
    d- Ne bulursam

9- Alınan ekonomik önlemleri yeterli görüyormusunuz?
    a- Hayır
    b- Bu benim işim değil
    c- Evet
    d- Ben başbakanan olsam var yaa...

10- Bu anketi nasıl buldunuz?
    a- Berbat
    b- Sosyal
    c- Gereksiz
    d- Nassı yani...

"d" seçeneklerinin tamamını seçtiyseniz : siz su katılmamış bir kırosunuz
    "d" seçeneklerinin sayısı 1-5 arasında ise : henüz başlangıç aşamasındasınız
    "d" seçeneklerinin sayısı 5-9 arasında ise: sizde müthiş bir kıro potansiyeli var demektir

Kroluk testi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Renklerle Kişilik Testi

Renklerle Kişilik Testi

profesyonel kişilik testi resimlerden size uygun olanını seçip aşağıdaki kişilik testi sonucu ile ilgili yorumunuzu okuyunuz... 1 - İçedönük - Hassas - Kolay etkilenen : Kendinizle ve çevrenizle ilgili düşüncelere etrafınızdaki çoğu kişiden daha sık ve daha derin bir şekilde dalıyorsunuz. Üstünkörü hareketler ve konuşmalardan nefret ediyorunuz. Geyik muhabbeti yapmaktansa yalnız...
  2. Konusma Testi...

Konusma Testi...

Sokratın konuşma test'i Bir gün bir tanıdık büyük filozafa rastladı ve dedi ki, "Arkadaşınla ilgili ne duyduğumu biliyor musun ?" Bir dakika bekle diye cevap verdi Sokrat. Bana birşey söylemeden evvel senin küçük bir testten geçmeni istiyorum... Buna Üçlü Filtre Testi deniyor. " Üçlü Filtre ?" " Dogru, " diye devam etti Sokrat. Benimle arkadaşım hakkında...
  3. testi kebabı

testi kebabı

fırında testi kebabı testi kebap Testi Kebabı Malzemesi: 1 adet Testi 3 kğ. Kuşbaşı et 1 kg. Domates 300 gr. Sarımsak 200 gr. Sivri biber 200 gr. Tereyağı Karabiber,tuz Yapılışı: Doğranmış domates,sivri biber ve sarımsak kuşbaşı ete katılarak ezmeden iyice karıştırılır. Yeterince tuz ilave edilir. Testi içi iyice yıkandıktan sonra karıştırılan malzeme testinin...
  4. Testi

Testi

Toprak testi varlıklı, münafık ama güvenilir kimseye, Testiden su içmek temiz yaşantıya ve helal mala, Testi hanıma, hizmetçiye de delalet eder.Rüyada testi doldurduğunu görmek, işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına işarettir. Rüyada testi doldurduğunu görmek, işlerin çok iyi olacağına ve servet sahibi olunacağına işarettir. Çok hayırlı bir maldır.Topraktan yapilmis olan...
  5. en sağlam kroluk belirtileri

en sağlam kroluk belirtileri

işte meleklerim kroların nasıl oldugunu şimdi size acıklıyorum bunlar karsınıza cıkarsa bilinki tam krooo En Sağlam Kıroluk Belirtisi Hangisidir ? Sigara paketini çorabının içinde taşımak 100 metre öteden parlayan beyaz çoraplar Sesini incelterek konuştuğunda kibar olduğunu sanmak Kazağı pantolunun içine sokmak ve göğüs hizasına kadar yukarı çekmek "Teşekkür ederim, sen...
Etiketler:

Sayfayı Paylaş