Etiketler:
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    65
    Ödül Puanları:
    48

küçük ama yüreği büyük aşklar, aşıklar...

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

küçük ama yüreği büyük aşklar, aşıklar... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk / aşık

Aşk / aşık

Yürek sızısına, üzüntü ve kedere delalet eder. Aşık olduğunu gören üzüntüye düşer. Aşık olup öldüğünü gören vuslata eremez. Aşk etkisiyle öldüğünü, sonra da dirildiğini gören maşukuna kavuşur. Gezginci aşık, gönül ehli, gönül zengini, dünyanın zorluklarıı karşısında çaresiz kalmış kimseye delalet eder. Düşünde Cennete girdiğini gören sevgilisine kavuşur. (Ayrıca Bakınız; Muhabbet.)Rüyada...
  2. küçük ama etkili eşyalar

küçük ama etkili eşyalar

evinizi mi dekore ediyorsunuz yada bu evde bir eksiklik var ama ne? mi diyorsunuz hemen yardımcı olayım:) kesin köşede bi zigon sehpa yada küçük bir fiskos eksik sadece büyük eşyaları alıp renk uyumunu yapmakla bitmiyor iş puf,orta sehpa,şifonyer,fiskos gibi bir keç küçük eşyayla evinize ayrı bir hava katabilirsiniz işte değişik bir kaç model....................
  3. Ama ben aşıktım...

Ama ben aşıktım...

Ama ben aşıktım... Bütün uslanmazlığımla vardım, gönüllüydüm. Acılarımı aşıladım kendime, yine ağladım... Ama ben aşıktım... Yüzünü özledim ama sesini gördüm bütün şımarıklığınla, Sesini özledim kokun geldi doldu içime, Gülüşünü özledim geldi sarıldı boynuma... Ama ben aşıktım... Anılarımı diz boyu çamurdan çıkardım yudum yıkadım, Sonra astım zamanın hüzünlü ipine Kurudu giyindim, bayramlık...
  4. büyük ve küçük ponpon

büyük ve küçük ponpon

büyük ve küçük ponpon nasıl yapılır

Sayfayı Paylaş