Küçük Değişikliklerle Hayatınıza Renk Katın.

Mirmiga

Mirmiga

Yeni Üye
Üye
Küçük Değişikliklerle Hayatınıza Renk Katın.
Günümüz insanı çeşitli şartlardan dolayı hayatın güzel taraflarını göremez olmuş gibi. Oysa hayat, sevdiklerimizle her anını manalı kılası kadar değerli.

Hayatı mutlu ve yaşanılır kılacak çok söz söylenebilir elbette. Bunu sitemizin diğer bölümlerinden takip etmenizi tavsiye etmeyi unutmadan biz bize düşeni yapalım. Yani, çevremizi güzelleştirerek, çevremizdekileri küçücük değişikliklerle sevindirerek belki de hayatı mutlu kılmaya bir adım atılacağını göstermek niyetimiz.

Çevrede veya yaşanılan ortamda yapılan değişikliklerin kişilere monotonluktan uzak, aktif bir hayat tarzı kazandırdığı, artık bu işin uzmanlarınca da kabul edilmiş bir gerçek. Zaman zaman koltuk ve sehpaların yerini bile ev içinde değiştirmek, pek farkına varılmasa da, belki de yeni sayfaların açılmasına bile vesile oluyordur. �Tebdili mekanda ferahlık vardır.� dermiş ya büyüklerimiz, biz de �tanzimi mekanda da ferahlık vardır� diyoruz.

İşte bu köşemizde bu konuyla ilgili ipuçları bulacaksınız. Sonuçta zevk size ait. Bunları istediğiniz gibi kullanma, yenilerini geliştirme konusunda özgürlük ellerinizde.
Size sunacağımız fikirlerde temel dayanağımız, ucuz ve masrafsız öneriler oluşu. Kimi zaman kenara attığınız bir eşya, hatta kimi zaman çöpe atmayı tasarladığınız şeyler, bakın ne harikalar çıkaracak.

Size önereceklerimiz kimi zaman evinize renk katacak, kimi zaman da süs olarak kalmayıp, hayatınıza renk katarak, çocuklarınızla mutlu anlar yaşamanızı sağlayacak.

Sizi küçük ipuçlarımızla başbaşa bırakıyoruz. Kolay gelsin.
 
Üst