1. Mirmiga

  Mirmiga Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  21 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  854
  Beğenilen Mesajlar:
  10
  Ödül Puanları:
  0

  Küçük Değişikliklerle Hayatınıza Renk Katın.

  Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

  Günümüz insanı çeşitli şartlardan dolayı hayatın güzel taraflarını göremez olmuş gibi. Oysa hayat, sevdiklerimizle her anını manalı kılası kadar değerli.
  Hayatı mutlu ve yaşanılır kılacak çok söz söylenebilir elbette. Bunu sitemizin diğer bölümlerinden takip etmenizi tavsiye etmeyi unutmadan biz bize düşeni yapalım. Yani, çevremizi güzelleştirerek, çevremizdekileri küçücük değişikliklerle sevindirerek belki de hayatı mutlu kılmaya bir adım atılacağını göstermek niyetimiz.

  Çevrede veya yaşanılan ortamda yapılan değişikliklerin kişilere monotonluktan uzak, aktif bir hayat tarzı kazandırdığı, artık bu işin uzmanlarınca da kabul edilmiş bir gerçek. Zaman zaman koltuk ve sehpaların yerini bile ev içinde değiştirmek, pek farkına varılmasa da, belki de yeni sayfaların açılmasına bile vesile oluyordur. �Tebdili mekanda ferahlık vardır.� dermiş ya büyüklerimiz, biz de �tanzimi mekanda da ferahlık vardır� diyoruz.

  İşte bu köşemizde bu konuyla ilgili ipuçları bulacaksınız. Sonuçta zevk size ait. Bunları istediğiniz gibi kullanma, yenilerini geliştirme konusunda özgürlük ellerinizde.
  Size sunacağımız fikirlerde temel dayanağımız, ucuz ve masrafsız öneriler oluşu. Kimi zaman kenara attığınız bir eşya, hatta kimi zaman çöpe atmayı tasarladığınız şeyler, bakın ne harikalar çıkaracak.


  Size önereceklerimiz kimi zaman evinize renk katacak, kimi zaman da süs olarak kalmayıp, hayatınıza renk katarak, çocuklarınızla mutlu anlar yaşamanızı sağlayacak.
  Sizi küçük ipuçlarımızla başbaşa bırakıyoruz. Kolay gelsin.   
Küçük Değişikliklerle Hayatınıza Renk Katın. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. evinize renk katın

  evinize renk katın

  renkli kağıtlardan süsleme ne hoşlar değilmi? :)
 2. Sağlığınıza Renk Katın!

  Sağlığınıza Renk Katın!

  Sağlığınıza Renk Katın! Göz alıcı renkleriyle sofralarımızı süsleyen sebze ve meyvelere renklerini veren maddelerin sağlığa faydası çok. Formsante, Beta karoten, Lutein, Alisin gibi maddelerin nelere iyi geldiğini araştırdı. Yeşil - Lutein Lutein nedir? Yeşil renkli bitkilerde bulunan bir pigment. Aslında rengi sarı, ama daha çok yeşil renkli sebzelerde bulunuyor ve onlardaki klorofil...
 3. Hayatınıza biraz renk katın!

  Hayatınıza biraz renk katın!

  Hayatınıza biraz renk katın! Yıllar boyu hayatınızı aydınlatan Philips ampulleri, şimdi hayatınızda aradığınız renkleri sizlere sunuyor. Türk Philips, son kullanıcılar için Türkiye’de yenilikçi, katma değerli, kolaylıkla kullanılan komple aydınlatma çözümleri sunan bir firma olarak insanların hayat kalitelerini geliştirmeyi ve iyileştirmeyi amaçlayan stratejileri ile ampul...
 4. Çerçeveler duvarlarınıza renk katsın

  Çerçeveler duvarlarınıza renk katsın

  Çerçeveli duvarlar Çerçeve ile dekorasyon Hepimizin evinde çerçeveli fotoğraflar vardır. Ya birşeylerin üzerine koyarız yada duvara asarız. Ama kaçımız çerçevelerle duvarları kapladı? Ben nette dolaşırken çerçeve ile dekore edilmiş duvarları gördüm ve çok beğendim. Muhteşem fotoğraflar ile çerçeveler doldurulabilir. Bakalım sizde beğenecekmisiniz meleklerim. Bence ortama çok hareket...
 5. Salonunuza Renk Katın

  Salonunuza Renk Katın

  oturma odalarınıza renk katın,dekorasyonda canlılık,evlerimize renk nasıl katılır,dekorasyon için öneriler,bir salon nasıl canlandırılır, Dekorasyonda risk almaktan kaçınmak ve zevksiz görünmesin diye sade, nötr renklere yönelmek, hiç aklınıza gelmeyen, başka bir risk doğurabilir. Dekorasyon tamamlandığında salonun istediğiniz kadar sıcak veya canlı görünmediğini fark edebilirsiniz. Canınızı...

Sayfayı Paylaş