1. Misafir

Misafir Forum Okuru

küçük kız avatarları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. avatarım çok küçük oluyor..

avatarı ekliyorum ama çok küçük çıkıyor..pcdeki resimden yükledim çok küçük oluyor..ımageshhack dede olmadı..yada beceremedim..yardım edinn:(birde vip melek olacaksın demeyin ühüüüüüüüüüü
  2. Yaramaz Küçük Kız

Yaramaz Küçük Kız

yaramaz kız şiiri Ey benim güzel karanlığım,yeşilliğim,aydınlığım.. Ey benim kor ateşim,yangın yerim,sabırsızım... Gözlerinde oturan küçük kızın küçük elleri Sapanıyla mı vurdu yüreğine acımadan.. Aslında bir artniyeti yoktu belki de Bir teşekkür edecekti sadece bahçenden toplayıp Verdiğin eriklere.... Bilmezdin ki sen etekleri hüzün dolu o kızın Bilmezdin ki üstü başı görünmez yamalardan.....
  3. Bayan Avatarları geldi kızlar

Bayan Avatarları geldi kızlar

Bayan Avatarları kadın, resimleri, avatarları, siyah beyaz, gözleri kapalı hanım avatarları burada Ben çok beğendim meleklerim harika duruyorlar .. Siyah beyaz olması farklı bir hava katmış.
  4. 2012 kız avatarları

2012 kız avatarları

2012 kız avatarları bayan avatarları yeni kız avatarları burada arkadaşlar. Msn avatarlarınızda yenilik mi yapmak istiyor sunuz? Ya da üyesi olduğunuz sitede ki avatar resmi değiştirmek mi istiyor sunuz? O halde doğru adrestesiniz diyor ve şayet dilerseniz, tabi ki ruh halinize de uygunsa az önce açtığımız yanlızlık avatarları konumuzda ki mutsuz avatarlar resimlerini kullanabilirsiniz...
  5. Yeni kız avatarları

Yeni kız avatarları

avatar, yeni avatar resimleri, değişik avataralar, kız avatarlar, eski avatar resimlerinden sıkılıp yenilik arıyan her kes için 2012 kız avatar resimlerini beğenilerinize sunuyoruz.

Sayfayı Paylaş