1. Misafir

Misafir Forum Okuru

küçük kızlar için moda

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

küçük abiyeler kücüklere göre abiyeler küçük kızlara göre gelinlikler küçüklere gelinlikler küçükler için

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: küçük kızlar için moda

sarısına bıttım emegıne sağlık

küçük kızlar için moda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öldürmeyin içimdeki küçük kızı ne olur....

Öldürmeyin içimdeki küçük kızı ne olur....

. Oysa pembe panjurlu bir ev düşlerdim ikimize...Biliyordum,çok yoğundun,hayat çok yoğundu zaten.Benim küçük düşlerim zaten senin yoğun hayatında söz konusu bile olamazdı. Öyle ya sen ... yaşında sorumlulukları büyük olan koca bir adamdın, ben ise ... yaşında halen başında kavak yelleri esen bir kız çocuğu.. Seni özledim derdim.Sen hep yoğun olurdun..Hayatında hep o iki saatlik...
  2. Anneleri için varda kızları için moda yokmu? kızlara giysi modelleri

Anneleri için varda kızları için moda yokmu? kızlara giysi modelleri

12 yaşındaki kızlar için saç modelleri 13 yaşındaki kızlar için saç modelleri alıntı
  3. Bu abiyelerle küçük kızınız prensese dönüşsün!İşte küçük kızlar için abiyeler

Bu abiyelerle küçük kızınız prensese dönüşsün!İşte küçük kızlar için abiyeler

küçük kızlar için abiyeler küçük abiyeler kücük kiz abiyeleri kız abiyeleri kucuk Küçük kızınızın birer prensese dönmesini istermisiniz? işte bu abiyeler küçük kızlar için .Peri masalını andıran çok şık ve güzel abiyelerle kızlar birer prensese dönüşecek. Eminim küçük kızlarda bu abiye modellere bayılacaklar şimdiden ben bunu istiyorum diyenleri duyar gibiyim:D:D::D Şu süslü cadılara...
  4. Küçük kızlar için baharlık yazlık elbiseler

Küçük kızlar için baharlık yazlık elbiseler

Küçük kızınızında sizin kadar şık olmaya hakkı var :) Şirinliklerine şirinlik katacak birbirinden çıtı pıtı küçük kızlar için elbiselerle onlarında modayı takip edeceği gibi modeller çocukların hareketlerini kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış. Eğer şu an yanınızda kızınızla birlikte modellere bakıyorsanız ben buradan anne ben bunu istiyorum diyen sesini sanki duyar gibiyim:)
  5. küçük kızlar için saç modelleri arıyorum

küçük kızlar için saç modelleri arıyorum

selam hanımlar oldukça süslü bir kızım var omuzlarından aşağı dökülen saçlara sahip onun için farklı çocuk saç modelleri arıyorum çüknkü kendisi süslü saç modellerine bayılıyor bana fikir olabilecek prenseslere layık saç modelleri paylaşırsanız sevinirim

Sayfayı Paylaş