1. cakmakayse

cakmakayse Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Küçükler için zombi oyunu

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında cakmakayse tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ben küçük çocukların kanlı oyunlar oynamasına karşıyım. Buna zombi oyunları da dahil. Ancak bir oyun varki kan yerine altınlar çıkıyor zombilerden bu şekilde puanda toplanıyor. Zombili Yol oyunu... Eğer sizinde kanlı olmayan oyun önerileriniz varsa lütfen paylaşın ki küçük kardeşlerimizin daha fazla psikolojileri bozulmasın. İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Küçükler için zombi oyunu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. küçük bahçe oyunu

küçük bahçe oyunu

bizim bahçe oyunları bahce ekme oyunları tohum ekme bahçe bace Bizim bir küçük bahçemiz var İlkbaharda bahçeyi Özene bezene kazarım ( kazma sallama devinimleri yapılır ) Sonra otlarını ayıklarım ( bahçenin çeşitli yerlerinden ot koparılıp alınıyormuş gibi yapılır, ot toplanır ) Daha sonra da bir tırmık alır ( parmaklar tırmık gibi yapılır ) Toprağı tırmıklarım ( tırmıklama devinimleriyle...
  2. zombiyle diyalog

zombiyle diyalog

+rıfatcığım şekeri uzatırmısın -roaaaar +eşhedü.. +rıfat abi senin bu halini hiç iyi görmedim -niye ki +benim beynimi yiyosunda ondan dediydim -aman be sendede beyin yokmuş ki :sinir: - :hmm: - abi peki bu diyaloglar gercekten yasanmis olmali mi? - yok be guzelim maksat diyalog ile sonlandiralim dimi yane - e tabi haliyle - ne okuyosun genc ? - kitap - adı ne ? (kitabın kapağı...
  3. Çocuklar için Oyun Masaları

Çocuklar için Oyun Masaları

çocuk oyun masaları İşte çocuk odaları için harika renkli masalar.Düşünsenize kah çocuğunuz masada oturup boyama yapacak kah arkadaşıyla birlikte oturup sohbet edecek:D Çok hoş ve oldukça şıklar
  4. Aşkım için oyunu

Aşkım için oyunu

Aşkınız için öpcükleri toplayın hadi bakalım :) Benim için naaaapardıııın öpücüğ tooooplardım. http://www.askoyunlari.net/files/file/loveenergy.swf
  5. Bu oyun kadınlar için :)

Bu oyun kadınlar için :)

Evimister.com’u bilenleriniz var mı bilmiyorum. ev ürünleri falan satyorlar. Facebook sayfasını da takip ediyorum ben düzenli olarak kampanyalardan haberdar olmak için, güzel bir oyun başlattılar.500.000 eşyadan oluşan bir ev var onu açmaya çalışıyoruz. Bayada bir ödül var. Ödüller yabana gitmesin diye buraya yazıyorum. İsteyen gelsin birlikte oynayalım. https://www.facebook.com/evimister

Sayfayı Paylaş