Etiketler:
  1. candan1987

candan1987 Forum Okuru

kürtaj sonrası hamilelik

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında candan1987 tarafından paylaşıldı.

bebeğimin anne karnında ölmesi sonucu 2 aylık ne yazıkki kürtaj oldum ilk bebeğim olacaktı bu yüzden çok üzgünüm kürtaj sonrası tekrar hamile kalmak mümkünmü benim gibi aynı durumda olupta tekrar hamile kalan varsa kürtajdan sonra ne zaman hamile kaldınız hamilelik için kürtaj sonrası belli bir süre varmı

kürtaj sonrası hamilelik konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kürtaj sonrası gebelık nasıl olur

Kürtaj sonrası gebelık nasıl olur

Kürtaj sonrası gebelık Merhaba arkadaslar ben 15 haftalık bebegımı kaybettım kalbı durdugu ıcın doktorum kurtaj olmam gerektıgını soyledı. Once dusuk hapı ıle normal dogum yaptırdı ve sonrasında parca kalmaması ıcın kurtaj yaptı. Bebegımın olum nedenı ıse boynuna kordon dolanmıstı. . . Ben yenıden gebelık dusunuyorum insallah hayırlısıyla kavusurum .
  2. Kürtaj sonrası hemen gebelık olur mu

Kürtaj sonrası hemen gebelık olur mu

Kürtaj sonrası gebelık merhaba arkadaslar ben 15 haftalık bebegımı kalbı durdugu ıcın kaybettım. doktorum once dusuk hapı vererk normal dogum olmasını sagladı daha sonrada ıcerde kanpıhtısı kalması nedenıyle kurtaj yaptı. hersey normaldı herhangı bı olumsuzluk yasanmadı.yenıden hamıle kalabılrsın dedı fakat uc ay korun dedı ama bız esımle kurtajdan 20 gun sonra yumurtlama gunumde ılıskıde...
  3. Kürtaj sonrası olası riskler

Kürtaj sonrası olası riskler

Dilatasyon ve kürtaj (D&C), rahim ağzının dilatasyonu (açılması) ve rahim zarının kürtajı (kazınması) işlemidir. Bu işlem ayakta tedavi kapsamında ya genel anestezi (derin uykuya neden olan), ya bölgesel anestezi (vücudun belden aşağı bölgesini uyuşturan), ya da lokal anestezi (dilatasyon öncesinde yalnızca rahim ağzını uyuşturan) uygulanarak yapılır. Doktor, rahim ağzını görebilmek için...
  4. Kızlar Kürtaj sonrası gebelik riskli mi ?

Kızlar Kürtaj sonrası gebelik riskli mi ?

Selamlar arkadaşlarım ben çok yakın zamanda kürtaj oldum. İstenilmeyen bir gebelikti diyebiliriz. Şimdi burada bu kadar bebek sahibi olmak isteyen annelerden özür dileyerek birşey sormak istiyorum. Allah isteyen herkese nasip etsin ama ben yapamazdım zira evli değilim sevgilimle 3 yıldır birlikteyim ve ilk kez başıma geldi bu bebeği evlenmeden doğuramazdım. Hoş adamın da evlenelim dediği...
  5. Kürtaj sonrası hamile kalanlar

Kürtaj sonrası hamile kalanlar

Merhaba melekler kurtaj olupta hamile kalanlariniz varmı yada ne kadar süre sonra kaldınız ben ben 5 ay önce bebeğimin kalbi durduğu için 14 haftalıkken mecbur kurtaj oldum 5 aydır korunmuyoruz ama olmadı sizce çok sürermi rahim toparlanmamismidir cevap verirseniz çok sevinirim

Sayfayı Paylaş