1. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0

  Kurtlar Vadisi

  Konu, 'Kurtlar Vadisi' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

  hacked wöber hacked wober kurtlar vadisi nevzat Kurtlar Vadisi sevgisi engel tanımıyıor. Kurtlar Vadisi fanatikiği Polat Alemdar'ın vurulması ve en yakındaki adamlarının kaçırılmasını dizinin sitesini hack'leyerek protesto etti.

  Kurtlar Vadisi dizisinin son bölümünde hayranlarını büyük bir sürpriz bekliyordu. Polat Alemdar derin devletin içindeki bir çetenin hedefi haline geldi ve ona ihanet eden yanındaki çaycı tarafından sırtından bıçaklanarak yaralandı.

  Polat Alemdar'ın adamları da istihbarat elemanları tarafından kaçırıldı.

  Bu durum Kurtlar Vadisi fanatikları arasında büyük tepki yarattı. Fanatikler dizinin yapımcı şirketi ve yayınlandığı TV kanalına protesto mailleri yağdırmaya başladı.


  Fanatiklerden biri de Kurtlar Vadisi'nin sitesini çökertip bir not bıraktı.
  Siteye bir de not bırakan protestocu şunları yazdı:

  Necati Abi, uzun zamandır ulaşmaya çalışıorduk vallahi. Kısmet bugüneymiş. Tüm pana film çalışanları ve Kurtlar Vadisi kadrosuna bizleri asosyal ortamdan kurtarıp içimizi dışımızı action ile doldurduğu için teşekkür ederiz."


  :hhh:


   
 2. kırçiçeği

  kırçiçeği Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  28 Ocak 2008
  Mesajlar:
  13
  Beğenilen Mesajlar:
  1
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Kurtlar Vadisi
  kurtlar vadisi hastasıyım. ama böyle bir şey yapmayı düşünmedim.
   
 3. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Kurtlar Vadisi
  Çakır öldüğü zaman da gazeteye "Türk Milletinin Başı Sağ olsun" yazmışlardı ya. Koptum yine ya. Ne kadar kurguyla gerçeği birbirine karıştırmayı seven bir milletiz ya.

  Ben Kurtlar Vadisi ilk çıktığında hiç izlemezdim. Ancak ne zaman Kurtlar Vadisi Terör yayınlandı, gerçekte neler yaşandığını cesurca verdiler, ne zaman işine gelmeyenler bundan rahatsız oldular işte o zaman Kurtlar Vadisini sevdim.

  Evet kan revan çok tamam, itirazım yok, ama buna kanlı diyenler prime time'da yayınlanan Amerikan filmlerine de baksınlar biraz mümkünse. O filmlerde hep çiçek böcek mi var acaba...
   
 4. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Kurtlar Vadisi


  POLAT ALEMDAR / Necati Şaşmaz
  İlişkileri deşifre edip, sistemi çökertmek üzere mafyanın içerisine girmiş, çetelerin 'Küresel Güçler' ile nasıl işbirliğine girdiğine şahit olmuş, gizli bir devlet görevlisidir. 'Kurtlar Vadisi - Pusu'da Polat'ın misyonu yine akıl, cesaret ve organizasyon becerisi gerektirmektedir. Faili meçhulleri, sebepleri ve sonuçlarıyla, çağın en önemli silahı 'para' üzerinden ortaya çıkarmak istemektedir. 21.asırda tüm dünyanın Avrasya için son kozlarını paylaştığını ve Türkiye'nin de Avrasya'nın kalbi olduğunu gören Polat, son görevi için ekibini yeni insanlarla genişletmiştir.
  HALO AĞA / Sönmez Atasoy
  Yıllarca uyuşturucu ve kaçakçılık işlerinin tam ortasında yer almıştır. Bu konulardaki bağlantıları, yöntemleri, araçları gayet iyi bilmektedir. Polat Alemdar'a can borcu olduğuna inanan Halo, tecrübesi ve bilgisini onun hizmetine sunar. Ekibin sözü dinlenen, sevecen, akil 'Dayı'sıdır.
  MEMATİ / Gürkan Uygun
  Sokaklardan geldiği için fevri ve acımasızdır. Onun için sorun her zaman somut olmalıdır ve çözümler basittir. Olayların perde arkasıyla ilgilenmez. Polat Alemdar, operasyonlarda Memati'yi sağ kolu olarak kullanır. Doğrudan sonuca ulaşma yeteneği Memati'nin en önemli özelliğidir...
  ABDÜLHEY / Kenan Çoban
  Polat Alemdar gibi Abdülhey de devlet tarafından yetiştirilmiş özel bir ajandır. Stratejik konularda ve üst mafya-örgüt bağlantılarında uzmandır. Sessizliği, ne düşündüğünü asla belli etmemesi ve ketumluğu nedeniyle Polat'ın sırdaşıdır.
  GÜLLÜ ERHAN / Erhan Ufak
  Neşeli, hayalperest, bazen çocuksu ve sakar ama her zaman talihli oluşuyla dikkat çeker. Kadınlara olan ilgisi ve korkusu onda çelişik duygular yaşatır. Sempatikliğinin ve insanlarla çarçabuk kaynaşmasının farkındadır. Bunu kullanarak olmadık anlarda çözümler üretir.
  DELİ HİKMET / Erdem Ergüney
  Doğruculuğu, açık sözlülüğü, mantığına uymayan şeylere anında karşı çıkışlarıyla 'Deli' namını hak etmiştir. Yaşanan her şeyin büyük bir planın parçası olduğuna inandığı için çok şüphecidir. Olayların perde arkasına dair yorumlar yapmadan duramaz. En dayanamadığı şey, insanların tepkisizliği, duyarsızlığıdır.
  EREN / Kerem Fırtına
  Eren, sorumluluk almak ve kendisini ispatlamak arzusundadır. Ancak dahil olduğu macerada, tecrübesizliği onun en büyük dezavantajıdır. Eren; naifliği, sağlam karakteri ve inancı ekipte yer almasını sağlamıştır.
  TUNCAY KANTARCI / Osman Wöber
  Bir dönem konseye girecek kadar yeraltı dünyasında yükselebilmiş, dış ticaret ve gümrük işlerinde uzmanlaşmıştır. Hassas ruhi dengesi bozulduğundan beri tedavi altındadır. Polat, yeni misyonunda ondan da faydalanmak istemektedir.
  ÖMER BABA / Emin Olcay
  Dingin, müşfik ve bilge bir insan olduğundan onu tanıyanlar kendisine 'Ömer Baba' diye hitap eder. Yaşadığı her türlü olumsuzluğu hoşgörü ve teslimiyetle kabul etmeyi ilke edinmiştir. İnsanları iyiye, güzele, doğruya davet eder. Ney üflemeyi ve ebru sanatı ile ilgilenmeyi sever. Polat, keskin kararlar alma arifesinde Ömer Baba'nın görüşlerine başvurur. Çünkü o; Polat ve adamlarının gönül zenginliğidir.
  NAZİFE ANNE / Serpil Tamur
  Ali Candan'ı yetiştirmiş, evladını bir kez toprağa verdikten sonra ona yeniden kavuşmuş, Polat ve ekibinin 'anne' diye bildiği kadındır. Yaşadıkları onu merhamet ve acılar konusunda hassaslaştırmıştır.
  NEVZAT / Nevzat Yakışırboy
  Güllü Erhan ile birlikte Polat Alemdar'ın ekibinin neşeli ve becerikli ikilisini oluştururlar. Ekibin en saf üyesi olarak tanınsa da, bazen ürettiği zeki çözümlerle güldürürken şaşırtır. En büyük rakibi, Polat'ın şoförü Pürmüz'dür.
  PÜRMÜZ HASAN / Fatih Kaçan
  Polat Alemdar'ın şoförü olan Pürmüz, az konuşur, verilen emirleri sorgulamadan yerine getirir. Ancak Nevzat'la girdiği rekabet, ekibin bu en sessiz üyesini sinirlendiren tek şeydir.


  Kurtlar Vadisi resmi sitesinden
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Ağustos 2016
 5. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Kurtlar Vadisi
  Tataroğlu Ailesi


  DAVUT TATAROĞLU / Can Gürzap
  Tataroğlulları Ailesi ve şirketlerinin başındaki kişidir. Özellikle inşaat ve enerji işlerinde kartelleşmek istemektedir. Resmi silah distribütörlükleri vardır. İllegal yapılanmalarla uyuşturucu, kara para ve silah kaçakçılığı işlerine de girmiştir. Popüler spor ve sanatlara yatırımları, tarih, şecere bilgisiyle dikkat çeker.
  FUAT TAMER TATAROĞLU / Ragıp Savaş
  Davut Tataroğlu'nun oğludur. Mutsuz bir evliliği vardır. Aile işlerine pek karışmaz. Kadınlar, uyuşturucu ve heyecanın olduğu her şeyle ilgilenir.
  İNCİ YILDIZ/ Sema Şimşek
  Davut Tataroğlu'nun kızıdır. Kemal ile İngiltere'de okurken tanışıp evlenmiştir. Ailenin işlerine alt düzeyde başlamasına rağmen hırsı ve çalışkanlığı sayesinde yükselmeyi başarmıştır.
  KEMAL YILDIZ / Özgür Yüksel
  Davut Tataroğlu'nun damadıdır. Karısı İnci gibi o da Ekonomi eğitimi almıştır. Ailenin sağ kolu olan Yalçın'ın kardeşi olması da eklenince Kemal, Tataroğlu ailesinin karar verici üyelerinden biri haline gelmiştir.
  YALÇIN YILDIZ / Zafer Algöz
  Hukuk eğitimi almıştır. Davut Tataroğlu'nun legal işlerdeki sağ koludur. Asla kuralların dışına çıkmaz. Mukayeseli hukuku çok iyi bilir. Ailenin yurtdışı temaslarını sağlar. Mesafeli ama samimi, güvenilir biridir.

  YALÇIN BULUT / Hüseyin Avni Danyal
  Davut Tataroğlu'nun illegal işlerdeki sağ koludur. Çocukluğundan itibaren
  ailenin içerisinde yer almış ve Davut Tataroğlu tarafından özel yetiştirilmiştir.
  Tereddütsüz sadıktır.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Ağustos 2016
 6. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Kurtlar Vadisi

  Hazarbeyoğlu Ailesi


  AHMET KUDRET HAZARBEYOĞLU / Bozkurt Kuruç
  Hazarbeyoğlu Ailesi'nin en yaşlısı ve tüm işlerin birinci derecede sorumlusudur. Silah, insan ve uyuşturucu kaçakçılıklarından gelen paralarla, tekstil, doğal gaz ve turizm sektörlerine yatırım yapmıştır. Gelenekçidir. Ailenin kadınlarını işlerden uzak tutmuştur. Okumayı değil dinlemeyi, ille de gençlerin fikirlerini almayı sever. Kendi adını taşıyan torununu, veliahdı olarak görmektedir.
  BEKİR HAZARBEYOĞLU / Hakan Pişkin
  Ahmet Kudret Hazarbeyoğlu'nun oğludur. İşine titiz, aile bireyleriyle uyumlu, evladına düşkündür. Sekreteriyle olan ilişkisi en büyük zaafıdır.
  MEHMET FİKRET HAZARBEYOĞLU / Neco
  Ahmet Kudret Hazarbeyoğlu'nun kardeşidir. Abisinin işleri büyütmesi üzerine işlerin resmi tarafını devralmış, kendisini ailesine ve işlerine adamıştır. Abisi gibi büyük hırsları olmayan, risksiz iş alanlarına girmeyi tercih eden biridir.
  İBRAHİM VELİD / Payidar Tüfekçioğlu
  Hazarbeyoğlu Ailesi'nin illegal işlerinden sorumludur. Kendisi de sporcu olan İbrahim, ekibini spor salonlarından seçmektedir. Gaddarlığı, kesin itaat isteyen yapısıyla öne çıkar. Avcılığa düşkündür.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Ağustos 2016
 7. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Kurtlar Vadisi

  Karacadağ Ailesi


  CELAL KARACADAĞ / Ecder Akışık
  Kardeşi Cemal ile birlikte Karacadağ ailesinin başındadır. Eğitimini İngiltere'de tamamlamış ve Dünya Bankası'nda staj yaparken Elizabeth ile tanışıp evlenmiştir. Kayınpederinin derin ve karanlık bağlantıları sayesinde iş dünyasında önü açılmıştır. İkili ilişkilerinde kibar ve diplomatiktir.  CEMAL KARACADAĞ / Atsız Karaduman
  Baba bir kardeşi Celal ile birlikte Karacadağ ailesinin başındadır. Eğitimini Fransa'da tamamlamış ve orada Josephine ile evlenmiştir. Ailenin işleri finans, bankacılık ve enerji sektörlerinde yoğunlaşmıştır. Ayrıca kara para ve kaçakçılık işlerinde de etkindirler. Büyük kumar tutkunu olan Cemal Karacadağ, hayatını bahisler üstüne yaşamaktadır.
  ZAFER SASONLU / Emre Karayel
  Celal ve Cemal Karacadağ'ın yeğenidir. Ne yapacağı belli olmayan biridir. Zaman zaman kibirli, kavgacı biriyken aniden neşeli olabilmektedir. Dayıları, Zafer'i kendi yerlerine veliaht olarak düşünmektedir.

  BEDRİ FİNCANCI / Volkan Özgömeç
  Karacadağ Ailesinin illegal işlerinden sorumludur. Gaddarlığı, kuralsızlığı nedeniyle çocuklara bile tetikçilik yaptırabilmektedir. Her iki kardeşe ayrı ayrı sadakati vardır.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Ağustos 2016
 8. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Kurtlar Vadisi

  Kaçgar Ailesi


  TURAN KAÇGAR / Selçuk Özer
  Kaçgar Ailesi'ni ve şirketlerinin yönetmektedir. Aile şirketleri özellikle ilaç ve inşaat sektöründe etkindir. Kara para, kaçakçılık ve kumar işinde bölgenin en büyüklerindendir. Titiz, disiplinli, ceza sistemine inanan, hayatını kayıt altına almış, şaibenin her türlüsünden kaçan biridir. Ancak metresi onun en büyük zaaf noktasıdır...
  KABİL KAÇGAR / Savaş Özdemir
  Kaçgar Ailesinin veliahtıdır. Amcası Turan Kaçgar gibi zeki, gaddar, disiplinlidir. Yüzde yüz güven, yüzde yüz sevilme ve mutlak otoritesinin tanınmasını istemesi zaman zaman sorunlar çıkarmaktadır.

  ASU MİRAY SONKAN / Zeliha Çal
  Genetik ihtisasını Almanya'da tamamlayıp Türkiye'ye dönmüş bir tıp doktorudur. İşindeki başarısıyla Turan Kaçgar'ın dikkatini çekmiş ve onunla yakınlaşmaya başlamıştır.
  HAKKI BAFRALI / Yılmaz Meydaneri
  Yıllardır bir arada olduğu Turan Kaçgar'ın sağ koludur. Birçok kez evlenmesine rağmen erkek çocuğu olmamıştır. Ava meraklıdır ve özel bıçak, kılıç koleksiyonu vardır.
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Ağustos 2016
 9. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Kurtlar Vadisi

  Toros Ailesi


  ALİ SELÇUK TOROS / Tamer Yiğit
  Orta halli tüccar bir aileden gelmektedir. Yurt dışında okuduktan sonra kardeşi Çağrı ile birlikte ailenin işlerini genişletmeye başlamıştır. Su ve toprak politikalarıyla ilgilenip, teknolojik yatırımlar ve enerji işlerine yoğunlaşırken önü kesilmeye çalışılır. İşlerini tasfiye etmek veya her şeye yeniden başlamak arasında kalmıştır. Bir erkek evlada sahip olmak en büyük isteğidir.
  AHU TOROS / Nefise Karatay
  Selçuk Toros'un yeğenidir. İyi bir eğitim almış, bu sayede babası ve amcasına aile şirketlerinin yönetiminde yardım etmeye başlamıştır. Vakur ve kararlı yapısıyla kendisini yolundan çevirmeye çalışanlarla mücadele eder. Şüpheciliği ve yaşadıkları Polat'a karşı olan hislerinde ikircikler yaratmaktadır.
  JÜLİDE TOROS / Sema Öztürk
  Ali Selçuk Toros'un ikinci eşidir. Güce olan zafiyeti, ihtirasları Toros Ailesi'nin başına dertler açmaktadır. Ahu'yla anlaşamaması ama Selçuk'u çok iyi yönlendirebilmesi sürekli gerginlik kaynağıdır.

  EROL ÖZNESİM / Levent Beceren
  Amerika'da ekonomi eğitimi almış ve Toros Holding'in finans sorumlusu olmuştur.

  UYGAR KAZASKEROĞLU / Edip Saner
  Ailesindeki diğer erkekler gibi Uygar da hukuk eğitimi almış ve işinde uzmanlaşmıştır. Toros Holding'in Hukuk işlerinin başındadır.


  Kurtlar Vadisi Resmi Sitesinden alınmıştır
   
  Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 5 Ağustos 2016
 10. Bilge Gökçen

  Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Ağustos 2007
  Mesajlar:
  11.882
  Beğenilen Mesajlar:
  120
  Ödül Puanları:
  0
  Ce: Kurtlar Vadisi

  “Muro” itirafçı olacak

  Geçen hafta bir yazı yazmıştım “Kurtlar Vadisi Pusu”da sivrilen yeni bir karakter olan “Muro”yla ilgili... Okumamış olanlar için kısaca özetleyeyim:


  Dizinin son dönemlerinde iki karakter öne çıktı. Biri “Yalçın Bulut” diğeri “Muro”...
  Tekerleme gibi söylemleri, devrimci bakışıyla KVP fanatiklerinin ciddi ölçüde sempatisini kazanmış biri Muro. Ama terör örgütünün eli kanlı bir üyesi olması nedeniyle tepki gösterenler de var Muro’ya... Onlar da, “Terör örgütü mensuplarını bu kadar sempatik göstermeyin” diye tepki yağdırıyor Pana Film’e... Bu da açmaza düşürdü senaristleri ve yapım şirketini haliyle...  “Tehlike çanları Muro için çalıyor” başlıklı yazıma Milliyet okurlarından gelen “Muro’ya dokunmayın”, “Onu ajan yapın”, “Muro itirafçı olsun, örgütten ve ölmekten kurtulsun” şeklindeki yorumlar senaristlere ışık tutmuş olacak ki o yönde bir tercih yaptılar...  Muro’yu öldürmeyecekler. Dizide sempatik terörist isteyenlerin baskısından da şöyle kurtulacaklar:
  Muro’ya terör örgütünün çirkin yüzünü gösterip onu doğru yola döndürecekler...


  İçindeki “insan sevgisi” ile “örgüt” arasında bir tercih yapacak. “Başkan”ı onu öldürmesi için sağ kolu “Çeto”yu görevlendirince de “Muro”nun “devrimci devreleri” atacak. Örgüt onu, o örgütü satacak.


  Artık “itirafçı” mı olur, yoksa devletin yeni ajanı mı bilemem?


  Ama öğrendiğim o ki, “Muro” eninde sonunda “insanlık”la “örgüt” arasındaki tercihini “insanlık”tan yana kullanacak...  Ali Eyüpoğlu - Milliyet
  14 Mart 2008 Cuma Gazetesinden
   
 11. fırtına

  fırtına Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  13 Ekim 2008
  Mesajlar:
  2.735
  Beğenilen Mesajlar:
  28
  Ödül Puanları:
  0
  Şehir:
  istanbul
  Cevap: Kurtlar Vadisi

  seviyorum bu diziyi :hhh:
   
 12. aaylin

  aaylin Yeni Üye Üye

  Kayıt:
  27 Mayıs 2013
  Mesajlar:
  10
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  1
Kurtlar Vadisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. kurtlar vadisi 12.bölüm

  kurtlar vadisi 12.bölüm

  12.BölümPolat Alemdar ve ekibinin derin çetelerle kıyasıya mücadelesi devam ediyor. Memati ve Abdülhey bomba yüklü mavi minibüsün sırrını çözmeye çalışırken karşı karşıya gelecek. Polat’ın bu iki adamının arasına, ateşlenmeye hazır bir silah girecek. Zafer ise derin çetenin faaliyetleri için bir yandan adam yetiştirip bir yandan para ararken, karşısında yine Polat Alemdar’ı bulacak. Polat...
 2. kurtlar vadisi 17.bölüm

  kurtlar vadisi 17.bölüm

  17.BölümPolat Alemdar’ın mekanına düzenlenen baskın, ortalığı savaş alanına çevirmiştir. Muro ve adamlarının kurşunlarıyla yaralanan tek kişi Ahu değildir. Ekip arkadaşları ve Ahu’nun hastanedeki yaşam mücadelesine tanık olan Polat, yaşananların intikamını almak için harekete geçer. Polat Alemdar adım adım Muro’nun izini sürerken, alacağı yeni darbenin ise farkında değildir. Diğer taraftan...
 3. kurtlar vadisi 23.bölüm

  kurtlar vadisi 23.bölüm

  23.BölümKurtlar Vadisi Pusu, Hakan’ın adamı Adem’in, Polat’ın güvenini kazanıp onu sırtından bıçakladığı sahneyle sona ermişti. Bu yeni bölümde Polat, sırtındaki bıçak yarasıyla Elif’in mezarı başına gidip ölümü beklemeye başlayacak. Polat son nefesini vermeyi beklerken, ekibi de kendilerine hazırlanan pusudan kurtulmaya çalışacak. Ancak mezarlıkta karşılaştığı bir sürpriz, Polat’ı yeniden...
 4. Kurtlar Vadisi Nefes Kesecek....

  Kurtlar Vadisi Nefes Kesecek....

  Sevgili Kurtlar Vadisi Hayranı Meleklerim.... Hepimizinde bildiği gibi dizi sezonumuz açıldı. Yazın gelmesiyle birer birer tatile çıkan diziler şimdide birer birer yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye başladı. Çoğumuzun merakla beklediği dizinin çekimleri bugünden itibaren çekilmeye başlanılacak. Pusunun yeni bölümlerinin çekimlerinde bir aksilik olmazsa ekim ayında seyircileri ile buluşacak...

Sayfayı Paylaş