1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Kuş tüyü

Konu, 'J-K' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

kuş tüyünden gelinlik kuş tüyü gelinlik tüyü modelleri tüylü modelleri gelinlikler : Kuş tüyü

Rüyada kus tüyü görmek, baskanlik ve yükselise delalet eder. Bir seye kus tüyü doldurdugunu gören, evlenir. Bazilarina göre; rüyada kus tüyü görmek, zorluga ve yorgunluga ve yorgunlukla elde edilen mala delalet eder. Eti yenilen kusun tüyü helal mala, yenilmeyen kusun tüyü de haram mala isarettir.

Kuş tüyü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuş

Kuş

Kuş Türü bilinmeyen ve tanınmayan kuş Azrail Aleyhisselama; nasihat ve öğüde, rızka, Tanınmayan kuşun, hasta bulunan evden bir şey alıp götürmesi hastanın vefatına, Büyük kuş zengin kimseye, tahsildara, alime, tüccara, başkan ve yöneticiye, Yırtıcı kuş yerdeeki haşerelere, evcilleştirilmiş yabani kuş ve diğer eti yenen kuşlar rızık ve menfaate, Güzel kuş güzel ve sevindirici habere, çirkin...
  2. Gülşen - Kuş Tüyü

Gülşen - Kuş Tüyü

Hayatımdan çıkacaksan geçerli bir nedeni olsun Utanmadan gözlerime bakacak yüzün olsun Gönül almak dediğin bir yarım elmadır Seveni yarım bırakmak her iklimde günahtır Güzel kalbin bana, bana emanet Git kara gülüm git,ben kalırım Gönlümde kuş tüyü bir yer yapar Ona canımdan iyi, iyi bakarım
  3. Tü kız isimleri

Tü kız isimleri

dilek tülen kız tu Tül: ince gözenekli pamuk ya da ipekten dokuma Tülay: ayın ince ışığı incelikle, düşünce ile ilgili Tülen: ilk defa çocuk sahibi olan kadın Tülü: rica, yalvarma Tülin: ayın çevresinde görülen ışık halkası ayna uzun kirpikli göz Tülün: ay ağıl, hale Tüm: bütün Tümay: sessiz, rahat, huzurlu bütünleşmiş ay, dolunay Tümay/tunay: mehtap, ay ışığı, gece görülen aydınlık...
  4. Kuş Tüyü Öğütler

Kuş Tüyü Öğütler

Testi ve Su Unutma, çamuru testi yapmak için biçimlendiriyorsun; ancak istediğin şey çamurun kendisi değil içindeki boşluktur. Nelerle uğraştığına bir bak, dostum! Elinle, beyninle, dilinle, kaleminle, yüreğinle hep bir şeyler yoğuruyor, eğiyor, büküyor, dokuyor, yazıyor, örüyorsun. Bu hep böyle! Belki bıktın, belki yoruldun. Belki de inceden inceye “Bu böyle gitmez!” çığlıkları...

Sayfayı Paylaş