Kütahya ılıca Güral Harlek Termal & Spa

Kütahya ılıca Güral Harlek Termal & Spa
kütahya ılıcaları kütahya ılıcalar ilicalari kutahya ılıcaları ılıca

KÜTAHYA ILICA GÜRAL HARLEK TERMAL & SPA
Güral Harlek TERMAL Tesisleri, Kütahya-Eskişehir karayolu üzerinde Kütahya'ya 26, Eskişehir'e 49 km uzaklıkta ana yoldan 4 km içeride yer almaktadır.

Yol boyunca muazzam bir göl manzarası ile süren yolculuğunuz Ilıca yol ayrımından itibaren yerini inanılmaz çam ormanlarıyla kaplı bir tabiat harikasına bırakacaktır. Bunlar, doğal güzelliklerin tam ortasına konumlandırılmış GÜRAL HARLEK'in dört mevsim sizlere sunacağı yüzlerce keyif içinden sadece birkaçıdır.

Kütahya Seramik Porselen Turizm San. A.Ş'ye ait olan Güral Harlek Termal tesisleri , 5 Junior Suit ve 1 adet Engelli odası olmak üzere toplam 98 Oda ve 250 yatak kapasitelidir. Evinizdeki güven ve huzuru bulacağınız GÜRAL HARLEK tesislerinin ekstra konforlu odalarında jakuzi, saç kurutma makinesi, telefon, TV, minibar ve kasa bulunmaktadır.
Harlek Güral Termal Otelde konferans salonu, Türk Hamamı, Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu, Sauna, Gezi ve Yürüyüş Parkuru, Fitness Merkezi, Masaj Salonları, Buhar Odası, Aquapark, Kuaför, 24 Saat Oda Servisi, Tenis Kortu, Açık ve Kapalı Çocuk Oyun Salonları, Bar, TV Salonu, Hediyelik Eşya Mağazası hizmet veren bölümler arasındadır.

Bunlar, doğal güzelliklerin tam ortasına konumlandırılmış GÜRAL HARLEK'in dört mevsim sizlere sunacağı yüzlerce keyif içinden sadece birkaçıdır.

Bunun yanı sıra açık büfe mönülü 150 kişilik Manzara Restaurant ve alakart mönülü 160 kişilik Çamlık Restaurant, 120 kişilik konferans salonu, Türk Hamamı, Açık ve Kapalı Yüzme Havuzu, Sauna, Gezi ve Yürüyüş Parkuru, Fitness Merkezi, Masaj Salonları, Buhar Odası, Aquapark, Kuaför, 24 Saat Oda Servisi, Tenis Kortu, Açık ve Kapalı Çocuk Oyun Salonları, Bar, TV Salonu, Hediyelik Eşya Mağazası hizmet veren bölümler arasındadır.
Ücretli ve Ücretsiz aktiviteler ve hizmetler için otelden yada acentanızdan bilgi alınız.
 
Üst