Kutluay ailesinin dördüncü ferdi

fırtına

Yeni Üye
Üye
Kutluay ailesinin dördüncü ferdi
demet şener oğlu ömer demet şenerin oğlu ömer şenerin şener ve ailesi kutluayın
Ömer, manken Demet Şener Kutluay ve ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay çiftinin yeni aile üyeleri.......

ÖMER DOĞDU!

DEMET-İBRAHİM KUTLUAY ÇİFTİNİNİN İKİNCİ BEBEĞİ DÜNYAYA GELDİ.

Demet Kutluay, sancılarının artması üzerine dün Beşiktaş'ta Jinemed hastenesine kaldırılmıştı. Doktorların kontrolünde doğumhaneye alınan Kutluay çifti, heyecanla bebeklerinin doğmasını beklemeye başladı. Doğum bu gecce saat 1 sularında gerçekleşti.. Ömer, 3.5 kg olarak dünyaya geldi

Normal doğum yapmak isteyen Demet Kutluay'ın eşi İbrahim Kutluay da, hastaneden bir an olsun ayrılmayarak ikinci kez baba olmanın heyecanını yaşadı. Kutluay çitfi pazar gününe kadar hastanede kalacak..

Çiftin İrem adında bir de kızları var..

fırtına

Yeni Üye
Üye
Cevap: Kutluay ailesinin dördüncü ferdi

ömer bebeğin kordon kanı.....

ÖMER'İN KANI SABANCI'YA EMANET!

GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE DOĞUM YAPAN DEMET ŞENER ÖMER'İN KORDON KANINI ONKİM'DE OLMASINI İSTEDİ..

İbrahim Kutluay ve Demet Şener, yeni doğan oğulları Ömer'in kordon kanını, Demet Sabancı Çetindoğan'a ait ONKİM'de saklatacak.

fırtına

Yeni Üye
Üye
Cevap: Kutluay ailesinin dördüncü ferdi

bebeğin hangi takımı tutacağı belli olmuş... ben çok sevindim bebek de olsa bir üye daha kazandık :D:D:D

ÖMER FENERLİ OLUCAK!

GEÇTİĞİMİZ HAFTA İKİNCİ ÇOCUĞU ÖMER’İ KUCAĞINA ALAN İBRAHİM KUTLUAY, OĞLUNUN TUTACAĞI TAKIMIN ŞİMDİDEN BELLİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ...

Ömer’in tüm aile fertleri gibi Fenerbahçeli olacağını söyleyen Kutluay, “Ailemizdeki herkes Fenerbahçeli olduğu için o da bu yolda ilerleyecektir. Başka bir şansı olduğunu pek sanmıyorum” dedi. Kutluay, eşi Demet Şener’le doğumdan sonra evde iş paylaşımı yaptıklarını ve ilk çocukları İrem’le kendisinin ilgileneceğini söyledi.