Etiketler:
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Kutsi yaşadığı aşk acılarını şarkılarında dile getiriyor

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Şarkıcı Kutsi, 'Aynadaki Yüzünün Karşılığı Benim' adlı yeni albümünü müzikseverlerle buluşturdu. Şarkılarının çoğunu yaşadığı aşk acılarından esinlenerek yazdığını belirten Kutsi, her şarkısının hayatından bir iz taşıdığını söylüyor. PARA İÇİN GİRDİK 'Doktorlar' adlı dizide oynayan ve yeni sezonda dizi ve müzik çalışmalarının yanı sıra iki sinema filminde de başrol oynamayı planlayan Kutsi, "Müzik ve eğlence sektörü yerlerde olduğu için istemeyerek oyunculuk yapıyoruz" dedi ve sözlerine şöyle devam etti: "Oyunculuk işine yan gelir için girdik. Hiçkimse bunu itiraf etmiyor. Artık dizilerde yer almaya da alıştık. Hatta oyunculuk müzik kadar hayatımda yer edindi."
    sabah.com.tr

Kutsi yaşadığı aşk acılarını şarkılarında dile getiriyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşk acısını unutmak

aşk acısını unutmak

aşk acısını unutmak Aşk acısı çekiyorsanız yada karşılıksız bir sevdaya düşmüş iseniz kurtulmanız imkansız değildir. Sadece biraz çaba sarfetmeniz gerekir. Yapmanız gerekenlerden bazılarını aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz. Kesinlikle içinizde geri dönermi dönmezmi şeklinde bir umut bırakmamanız, kararlarınızı ona bırakmamanız ve onun düşüncesi ne olursa olsun kendi kararınızı...
  2. Kutsi - Aşkın Gururu

Kutsi - Aşkın Gururu

Kitaplara sığmaz yaşadıklarım Ellerim havada sana dualarım Üstüme yıkılmış yorgun yıllarım Karanlık dunyamda yapayanlızım Kitaplara sığmaz yaşadıklarım Ellerim havada sana dualarım Üstüme yıkılmış yorgun yıllarım Karanlık dünyamda yapayanlızım Her gece kahrediyor vurur acılar beni Tek bir sözüm var sana al götür kalbimi Aşkın gururu olmaz olamaz Benim derdime çare bulunmaz Ben...
  3. Aşk acısını unutmak

Aşk acısını unutmak

aşk acısını unutmak ALLAH kimseye yaşatmasın aşk acısını,acıların en büyüğüdür insanı acıyla terbiye eder aşkda aşkın acısıda.şimdi belki aramızda aşk acısı çeken meleklerimiz vardır diye yararlı olduğuna inandığım bir konu... aşk acısını daha çabuk unutmaya yarayacak bilgiler umarım işe yarar... Aşk acısı çekiyorsanız yada karşılıksız bir sevdaya düşmüş iseniz kurtulmanız imkansız...
  4. Aşk acısını nasıl unutursunuz???

Aşk acısını nasıl unutursunuz???

karşılıksız aşk nasıl unutulur Aşk acısı çekiyorsanız yada karşılıksız bir sevdaya düşmüş iseniz kurtulmanız imkansız değildir. Sadece biraz çaba sarfetmeniz gerekir. Yapmanız gerekenlerden bazılarını aşağıda maddeler halinde bulabilirsiniz. Kesinlikle içinizde geri dönermi dönmezmi şeklinde bir umut bırakmamanız, kararlarınızı ona bırakmamanız ve onun düşüncesi ne olursa olsun kendi...

Sayfayı Paylaş