Kyle XY

UzakMavi

UzakMavi

Yeni Üye
Üye
Kyle XY

Kyle xy, ana rahmine gerek duymadan, suni rahim yardımıyla bir tank içinde belli bir yaşa kadar o tankın içinde büyültülmektedir. bu buluşu bulan kişi, adam baylin adında dahidir. adam baylin'de zamanında bir denekmiş. doğum esnasında 14 aylık olarak doğmuştur. fakat doğduğu zaman annesi vefat etmiştir. insanlar beyninin %7'sini kullanırken, adam, daha fazlasını kullanabiliyordu. üniversite yıllarında profesör kern adında bir akıl hocasıyla bir çok projeye katılmış, akademik olarak çok başarılı biriymiş. üniversiteyi bitirdikten sonra ortadan kaybolmuş. üzerinden 20 sene geçmiş. madacorp adında bir firmada suni rahim üzerinde çalışmış, kyle öncesi bir çok kez deneyler yapmış fakat hep başarısızlıkla sonuçlanmış. en son kyle 'ın projesi çok iyi gitmiş. daha sonra madacorp isteklerinin dışına -kötü amaçlı- çıkınca, adam şirketle olan çalışmasını bırakmak zorunda kalmış ve kaçmış.
kyle xy 'nin durumunu gözlemek için içeride güvenlik elemanlarından tom foss 'uda gambaz olarak madacorp 'ta bırakmış. daha sonra hayati fonksiyonları cevap vermeye başlayınca tom foss kyle 'i kaçırır. bir şekilde bu profesör kern 'de bu işin içindedir. kyle, profesör kern ve tom foss arabadalardır. ormanda dururlar ve tom foss profesörü öldürür ve kyle ormanda yalnız başına kalmıştır. uyanır ve filmde orada başlıyor işte...
sizlere iyi seyirler.
dipnot(lar);
suni rahim, içi su dolu bir tankta gerçekleştirilmektedir.
kyle 'in asıl ismi kyle degil, xy projesi olarak geçip ismi bir sayisal kodtur. (781227)
sandığım kadarıyla kyle su tankın içinde 15, 16 sene boyunca bitkisel hayat tarzında büyümüştür.
kyle, adam baylin 'in tohumlarından oluşuyor ki, izleyenler bilirler; kyle 'in gençliği tıpatıp adam baylindir.
ana rahminde büyümediğinden dolayı, göbek deliğide yoktur.
dizi hakkında bilgi(ler):
dizinin yapımcıları; Eric Bress ve J. Mackye Gruber 'dir.
dizinin türü; dram, gizem, bilim kurgu, aşk, aile bağları, öz geçmiş, seks, arkadaşlık, travma, baba oğul ilişkisi, gençlik, bellek kaybı ve şefkat olarak geçmekte.
3 dalda ödül almıştır. son olarakta dizinin çekimlerindende abc stüdyoları sorumludur.
 

Benzer İçerikler

M
Cevaplar
0
Görüntüleme
3K
Misafir
M
Bilge Gökçen
Cevaplar
0
Görüntüleme
471
Bilge Gökçen
Bilge Gökçen
G
Cevaplar
1
Görüntüleme
793
Ayışık
Ayışık
Üst