Lacoste

M

Misafir

Forum Okuru
Lacoste
lacoste kar botu kazak modelleri bayan kazak modelleri bayan fiyatları Lacoste tişört modelleri hakkında konumuzdan sizlere görseller ve bilgiler sunacağız arkadaşlarım meleklerim canlarım :)

New York Fashion Week kapsamında bir defileyle tanıtılan Lacoste 2006/7 sonbahar-kış koleksiyonu, tasarımcı Christophe Lemaire'in eski mesleği ola DJ'likten de ilham alınarak, stereo kasetçalar şeklinde dizayn edilen çok özel bir sahede sunuldu.

Bayan koleksiyonunda triko kazaklar ve elbiseler, kadife mini etekler, uzun kollu pololar, içi kürklü napa kabanlar, aksesuar olarak kullanılan uzun ve çizgili eldivenler, şapkalar ve kar botları dikkatleri çekerken; erkek koleksiyonunun öne çıkan parçaları ise, kürklü deri kabanlar, pilesiz-dar kesimli pantolonlar, çizgili kazaklar ve uzun kollu pololar..

Her iki koleksiyonda da da geometrik şekiller ve verevler dikkat çekiyor. Mor ve petrol mavisinin ağırlıklı olarak kullanıldığı koleksiyonda, kırmızı, pembe, sarı, tomatin, ve fıstık yeşili tonları ağırlıklı olarak kullanılmış.

LACOSTE TİŞÖRT
Bu markaya ait tişörtleri buradan google araması ile bulabilirsiniz. Özellikle hepsiburada.com adresinde satılan bir çok ürün var ama gerçekliliği tartışılır. Yinede almak istiyorsanız linkle gidebilirsiniz.

Orijinal ürünü satın almak istiyorsanız arkadaşlarım Lacoste sitesine girmeniz gerekiyor.
Bu siteden resimleri indirerek sizlere sunuyorum hoşunuza gidecektir fiyat aralığı 150-300 arası onuda belirtelim sizlere.

Lacoste erkek tişört modelleri_ (1).jpg
Lacoste erkek tişört modelleri_ (2).jpg
Lacoste erkek tişört modelleri_ (3).jpg
Lacoste erkek tişört modelleri_ (4).jpg
Lacoste erkek tişört modelleri_ (5).jpg
Lacoste erkek tişört modelleri_ (6).jpg
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri
Üst