1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Lale Devri 34.bölüm fragmanı (21 mayıs)

Konu, 'TV dizisi' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

lale devri 21 mayıs 2 fragmanı 21 mayıs lale devri fragmanı 34bölüm 2fragmanı lale devri, 34.bölüm fragmanı, tanıtımı, 21 mayıs, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

2. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    156
    Ödül Puanları:
    63
Lale Devri 34.bölüm fragmanı (21 mayıs) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can-Lale Devri

Sibel Can-Lale Devri

Çok geç kalmisiz canim Vakit bu vakit degil Eski radyolar gibi Çatiya saklanmis ask Öyle sanmisiz canim Artik ölümsüz degil Leylayla Mecnun gibi Çoktan masal olmus ask Lale devri çocuklariyiz biz Zamanimiz geçmis Ask sarabindan kimbilir en son Hangi sansli içmis Ben derim unutma iftihar et Sevmeyenler utansin Asksizliga mahkum edildiysek Bu dünya yansin
  2. Lale Devri dizisi takıları

Lale Devri dizisi takıları

dizi takıları lale devri takıları Lale Devri, dizi konusunun yanı sıra oyuncuların, şık ve görkemli giyim kuşamları ile takılarıylada oldukça ilgil gören bir diziler arasında Melek'lerim. Şahsen ben dizi konusunu beğenmiyor ama giyilen ve takılan herşeyi gerek beğendiğim için, gerek ise feyz almak için takip ediyorum Melek'ler:) Sevgili Melek'ler, şimdi gelelim, Lale Devri'nin şık takılarına...
  3. Lale Devri 24. bölümde çalan şarkıyı arıyorum

Lale Devri 24. bölümde çalan şarkıyı arıyorum

Lale Devrini beğeniyle izliyoprum.24. bölümde çalan şarkının sözlerini arıyorum.Yardımcı olabilir misiniz acaba ?
  4. Karadayı 21.ci Bölüm Fragmanı

Karadayı 21.ci Bölüm Fragmanı

bu konu Karadayı dizisinin 4 Mart 21.ci bölüm fragmanına yer vermektedir. ATV ekranlarının gün geçtikçe seyirci katsayısını hızla yükseltmeye devam eden Karadayı dizisin de yine izleyici soluğunu tutarak yeni bölümü beklemeye başladı. 25 Şubat akşamı oynanan bölümünde ki son sahne de Nazif Kara'nın evine gelen Feride orada avukat Salih yani Mahir Kara'yı görünce çok şaşırdı zaten dizi de bu...
  5. Karagül Dizisi 34.Bölüm Özeti ve Fragmanı 21 Şubat 2014

Karagül Dizisi 34.Bölüm Özeti ve Fragmanı 21 Şubat 2014

karagül 34.bölüm özeti, karagül dizisi, karagül dizisi 34.bölüm fragmanı Sevgili melekler, bu cuma akşamı 34.bölümünü izleyeceğimiz Karagül'de yine heyecan dorukta! Baran amcasıaKendal Ağa'ya soınunda silah çekiyor! Kendal Ağa ise hırsının son noktasında. Bu kez ortadan kaldırmayı planladığı isim ise Ebru... Karagül yeni bölümüyle cuma akşamı 20:45'te Fox Tv'de... [media]

Sayfayı Paylaş