Etiketler:
 1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Lale Devrinde ki Aşklar Para Kazandırdı !

  Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  tolgahan sayışman selen soyder serenay sarıkaya haberleri

  Sevgili melekler, Lale Devri dizisinde ki ''aşk üçgeni'' oyuncuların fiyatlarının artmasına sebep oldu. Tam bir bermuda şeytan üçgenine dönen Tolgahan Sayışman- Selen Soyder- Serenay Sarıkaya arasında ki ilişki yüzünden yapımcı Şükrü Avşar kesenin ağsını açmak zorunda kaldı. İşte Tolgahan Sayışman Selen Soyder Serenay Sarıkaya haberleri, haberin detayları... :S


  [​IMG]


  Fox Tv'deki Lale Devri'nin Yaşim'i Serenay Sarıkaya ile Çınar'ı Tolgahan Sayışman 1,5 yıllık aşkın ardından 6 ay önce ayrılmıştı.

  Toprak'ı oynayan Selen Soyder ise yönetmen Ulaş İnaç ile aşk yaşıyordu.

  Onlar da kısa bir süre önce yollarını ayırdı. derken Selen ile Tolgahan arasında bir yakınlaşma başladı. Serenay Sarıkaya durumdan rahatsız oldu ve aşk trafiğini yapımcı Şükrü Avşar'a anlattı.

  Tolgahan Sayışman, Şükrü Avşar'a "Aşk yok" dedi.

  FİYATINA ZAM YAPTI

  Tolgahan Sayışman ile Selen Soyder arasındaki aşk bir ay sonra ortaya çıktı. Serenay Sarıkaya "Diziden ayrılıp, Amerika'ya dil öğrenmeye gidiyorum" açıklaması yaptı.

  Oyuncuları arasındaki aşk trafiğinden yorulan Şükrü Avşar, bir kez daha devreye girdi. Bölüm başına 15 bin TL alan Serenay Sarıkaya'ya diziden ayrılmasın diye 24 bin TL teklif etti.

  Bu teklifle kadrodaki en yüksek ücrete ulaşan Serenay Sarıkaya, yapımcısından düşünmek için zaman istedi ve tatil için Bodrum'a gitti. ( Posta)
   
Lale Devrinde ki Aşklar Para Kazandırdı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Lale

  Lale

  rüyada lale soğanı görmek Renklerle bezenmiş lale tarlasını görmek, bulunduğu topluluk içinde faydalı olabileceği bir göreve tayin edilecekse de bu vazifede kendi huzur ve rahatını bozacağına; rüyada lale toplamak, tehlikeli bir arkadaşlıktan sonra tam zamanında işin farkına vararak bu tehlikenin önleneceği şeklinde yorumlanır. Çok güzel ve iyi bir kimseye aşık olacağınızı işaret eder. Lale...
 2. Aşk mı Para mı

  Aşk mı Para mı

  Sizin için hangisi daha önemli Bence kesinlikle AŞKK...:)
 3. Nur Yerlitaş Yapımcıdan Öyle Bir Para İstedi ki !

  Nur Yerlitaş Yapımcıdan Öyle Bir Para İstedi ki !

  Gani Müjde’nin 15 yıl sonra çekeceği serinin ikinci filminde kraliçeyi oynaması için görüşülen Yerlitaş’ın istediği ücreti yapımcı Şükrü Avşar’ı kızdırdığı ortaya çıktı. Fatih Terim sıcak baktı Yerlitaş, Gürkan Uygun, Tolgahan Sayışman, Ufuk Özkan, Tuvana Türkay ve Gonca Vuslateri gibi kalabalık bir kadrosu olan film için 100 bin dolar yani yaklaşık 260 bin TL istedi. Rakamı duyan...

Sayfayı Paylaş