1. TİTAN

  TİTAN Forum Okuru

  Lale Devrinde ki Aşklar Para Kazandırdı !

  Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

  tolgahan sayışman selen soyder serenay sarıkaya haberleri
  Sevgili melekler, Lale Devri dizisinde ki ''aşk üçgeni'' oyuncuların fiyatlarının artmasına sebep oldu. Tam bir bermuda şeytan üçgenine dönen Tolgahan Sayışman- Selen Soyder- Serenay Sarıkaya arasında ki ilişki yüzünden yapımcı Şükrü Avşar kesenin ağsını açmak zorunda kaldı. İşte Tolgahan Sayışman Selen Soyder Serenay Sarıkaya haberleri, haberin detayları... :S


  [​IMG]


  Fox Tv'deki Lale Devri'nin Yaşim'i Serenay Sarıkaya ile Çınar'ı Tolgahan Sayışman 1,5 yıllık aşkın ardından 6 ay önce ayrılmıştı.

  Toprak'ı oynayan Selen Soyder ise yönetmen Ulaş İnaç ile aşk yaşıyordu.

  Onlar da kısa bir süre önce yollarını ayırdı. derken Selen ile Tolgahan arasında bir yakınlaşma başladı. Serenay Sarıkaya durumdan rahatsız oldu ve aşk trafiğini yapımcı Şükrü Avşar'a anlattı.

  Tolgahan Sayışman, Şükrü Avşar'a "Aşk yok" dedi.

  FİYATINA ZAM YAPTI

  Tolgahan Sayışman ile Selen Soyder arasındaki aşk bir ay sonra ortaya çıktı. Serenay Sarıkaya "Diziden ayrılıp, Amerika'ya dil öğrenmeye gidiyorum" açıklaması yaptı.

  Oyuncuları arasındaki aşk trafiğinden yorulan Şükrü Avşar, bir kez daha devreye girdi. Bölüm başına 15 bin TL alan Serenay Sarıkaya'ya diziden ayrılmasın diye 24 bin TL teklif etti.

  Bu teklifle kadrodaki en yüksek ücrete ulaşan Serenay Sarıkaya, yapımcısından düşünmek için zaman istedi ve tatil için Bodrum'a gitti. ( Posta)

   
Lale Devrinde ki Aşklar Para Kazandırdı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Lale

  Lale

  rüyada lale soğanı görmek Renklerle bezenmiş lale tarlasını görmek, bulunduğu topluluk içinde faydalı olabileceği bir göreve tayin edilecekse de bu vazifede kendi huzur ve rahatını bozacağına; rüyada lale toplamak, tehlikeli bir arkadaşlıktan sonra tam zamanında işin farkına vararak bu tehlikenin önleneceği şeklinde yorumlanır. Çok güzel ve iyi bir kimseye aşık olacağınızı işaret eder. Lale...
 2. Yeter ki AŞK olsun!!!

  Yeter ki AŞK olsun!!!

  O kadar çok aşıksınız ki düşündünüz tek şey var oda aşkınız var siz.Param olmasın salığım olmasın aşkım olsun yeter diyenler vardır eminim.Ama aşk herşey değil aşk anlıktır.Yaşanır biter ama hayat uzun zahmetli ve zor.Aşk bunların üstesinden gelemez. Yeter ki aşk olsun diyenler için.Buyrunuz.. Yeter ki Aşk Olsun! Hayattan zevk almak için bazı motivasyonlar gerekir. Hayatının bir kısmının...
 3. Aşk mı Para mı

  Aşk mı Para mı

  Sizin için hangisi daha önemli Bence kesinlikle AŞKK...:)

Sayfayı Paylaş