Laminate Veneer yaptıran kadınların yorumları var mı

I

inci melek

Forum Okuru
Laminate Veneer yaptıran kadınların yorumları var mı

Laminate Veneer yaptıran kadınlar ve yorumları

Herkesin günü güzel geçsin kızlar öncelikle selam melekler diş sağlığına ve görünümüne oldukça önem veren biriyim geçenlerde laminate veneer ya da laminate vineer hangisi bilmiyorum tam olarak işte bu isimde bir yeni diş yaptırma yöntemi var mış kızlar. Bu yöntemle diş yaptıran varsa yorumları olumlu olumsuz yorumlarını öğrenebilir miyim misal bu dişin porselen dişten ne farkı var o bile pahallı iken bunu tavsiye ediyor musunuz ne yaptırmak gerekior teşekkür ediyorum.

Ben yaptırmadım ama diş hekimi arkadaşa sordum öncelikle porselen diş ile bunun arasında benzerlikler var ama ön dişlerini kaybetmiş ya da ön dişleri ile ilgili sıkıntıları çıkan insanlar için kesici özelliği daha yüksek olan dişlere yapıldığını söyledi bana. Yine diş biraz sıyrılıyor ve daha önceden alınan ölçülere göre bu diş uygulaması yapılıyor. Diş kesiminden sonra diş üzerine direk olarak uygulanan bir yöntemmiş laminate veneer işlemi.

Ben kaplama ya da vida sistemi yaptırdım bilemiyorum daha halen ön dişlerim ve kesici azı dişlerim sağlam çok şükür :) Fiyat olarak baya pahallı olduğunu da ifade etti bilgin olsun.

Laminate veneer diş fiyatları ortalama 1000 euro dan başlıyormuş altın yaptır bence :) Artı dişlerine önem veriyorsan fırçala hiç bu işlere bulaşma derim.

Geri