Lastikli halı örtüleri

Ayşegül AYRANCI

Daimi Üye
Lastikli halı örtüleri
Halılar evin her odasında kendini gösteren dekoratif unsurlar arasında yer almaktadır. Dekorasyonlarınızda halılarınızı seçerken bütünlüğü sağlamaya son derece özen gösterirsiniz. Oda görünümü şık olsun uyumlu olsun diye tercihlerimizi daima odayla uyumlu olacak renk- desen bütünlüğünde yapmaya gayret ederiz. Bu düşünceyle seçtiğimiz halı modelleri leke olacak korkusu da her zaman üzerimizde vardır. Bir şey dökülür lekesi geçmezse diye düşündüğümüz zamanlar elbette olur. Hele bir de büyük paralar döktüysek halımıza gözümüz gibi korumaya çalışırız.
Kare-Desenli-Mavi-Lastikli-Halı-Örtüsü.jpg

Son zamanlarda halılar üzerindeki değişimleri içine alan teknolojik tasarımlar arasında yenileri ekleniyor. Bunlardan en kullanışlı kabul edilen modeller lastikli halı tasarımlarıdır. Lastikli halı örtüsü
modelleri halılarınızın üzerine damlayacak ve akacak her türlü ürüne karşı halınızı koruyacaktır. Lastikli halı modelleri temizliği kolay, anti bakteriyel ürünlerden faydalanarak tasarlanan ürünlerdir. Sizin halı ebatınıza göre ölçü alınarak dikimi gerçekleştirilip elinize ulaştırılan lastikli halı modelleri birçok noktada satılmaktadır. Web siteler arasında gezinerek de model, renk ve desen incelemesi gerçekleştirebileceğiniz lastikli halı modelleri oldukça dekoratif görünümler sunabilmektedir.
kelebekli-dijital.jpg

Lastikli halı modeli aldığınız zaman kıl tüy toplamayan, leke tutmayan özellikteki kumaş yapısındaki bu ürün karşısında kullanımdan memnun kalabileceksiniz. Dört tarafı lastikli formda faydalanabileceğiniz bu ürünler esnek likra kumaşlı olduklarından kullanışlılıkta üstün performans sağlayabilmektedir. Halılarınızı dış etmenlere karşı koruyucu rolde faydalanabileceğiniz bu ürünler çamaşır makinesinde uygun sıcaklıkta yıkanabilir formdadır. Ürün özelliklerini incelerken kaç derecede yıkanabileceği konusunda bilgi alarak herhangi bir lekelenme durumunda pratik temizliğini anında gerçekleştirebilirsiniz. Odanıza uyum gösterecek desen ve renkte tercihte bulunabileceğiniz kumaşlardan tercihte bulunarak ev adresinizi vererek sipariş gerçekleştirebileceğiniz modeller üzerine yoğunlaşabilirsiniz.

Kutu-Desenli-Kahverengi-Lastikli-Halı-Örtüsü.png

Web site araştırmalarınızda ekonominizi zorlamayacak kapıda ödeme gerçekleştirebileceğiniz fiyatı oldukça uygun lastikli halı modeli siparişleri gerçekleştirebilirsiniz. Ütü istemeyen, rengi solmayan, anti alerjik ürünler formundaki lastikli halı modeli siparişinizi vermek için bir an önce araştırma içine girmeye hazır mısınız? Merlinhome site ziyaretiyle bu hizmeti veren bir site araştırmasını kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca pek çok farklı markada bu hizmeti veren değişik seçenekleri de değerlendirebilirsiniz.
lastikli-halc4b1-c3b6rtc3bcsc3bc-gri-5.jpg
 

Melis ank

Aktif Üye
Üye
Çocuklu aileler için çok ideal lastikli halı örtüleri. Halının kirlenmesini önlüyor. Geçen pazarda gördüm çok şık baskılı modeller vardı.Anneme bir tane aldım.Yeğenlerim çok yaramaz annemlere geldiklerinde halı üzerinde sulu boya çalışması yapıyorlar.Halılar batıp çıkıyordu. Bu örtüden annem bayağı memnun kalmış.Halı silmektense örtüyü çıkarıp makinaya atıyor.
 
Üst