Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Lavabo

Konu, 'L-M' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bilinen lavabo süfli kadına, bilinmeyeni ise zina yapan kadına, Tıkanmış lavabo idrar yapmakta zorluk çekmeye delalet eder.Temiz, güzel lavabo başarı ve yükselmedir. Pis lavabo da başarısızlıktır.Rüyada lavabo gören, çok titiz ve temiz bir kimsedir. Bir baska rivayete görede: Rüyada lavabo, süflî(basit bir) hizmetçiye ya da süflî hanima isarettir. Bilmedigi lavabo, zina eden bir kadindir. Lavabonuzun kapandigini gören kimsenin idrar yapmasi güçlesir

Lavabo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. akvaryumlu lavabo

akvaryumlu lavabo

akvaryumlu lavabo akvaryumlu lavabolar
  2. Desenli Lavabolar

Desenli Lavabolar

Artık bizler ihtiyaçlarımızdan daha öteye şekilciliğe ve güzel görünümede önem vermeye başladık meleklerim. Evlerimizde kullandığımız hemen hemen her materyalde çiçek ve böcek kullanmamızın yanıda lavabolarda da aynı şekilciliği arar olduk. Desen... Evet renk renk ve desenli her şeyi sever olduk. Bu yazımızda sizler için biraz desenli lavabo modellerini inceleyelim istedik. DESENLİ FARKLI...
  3. Lavabo Tıkanmış mış

Lavabo Tıkanmış mış

lavabo açmak lavabo açmak için tıkandı rüyada ac Hande Yener polemiğe girmeye devam ediyor...... Yorumsuzum doğru sataşıp duruyor ama hadi sonu hayır olsun diyorum..... LAVABO TIKANDIYSA AÇAN BİRİ BULUNUR HANDE YENER’İN SÖZLERİYLE BAŞLAYAN POLEMİĞE, WİPE OUT YARIŞMASININ SUNUCUSU VE ESKİ MANKEN YENİ ŞARKICI ASUMAN KRAUSE DE KATILDI. Hande Yener'in 'Müzikte lavabo tıkandı' sözleriyle ilgili...
  4. Vaskeo'dan sade lavabolar

Vaskeo'dan sade lavabolar

LAVABO DENİNCE GÖZÜMÜZDE CANLANANDAN ÇOK FARKLI BİR TASARIMA İMZA ATMIŞ OLAN VASKEO FİRMASINI ÖNCELİKLE KUTLUYORUM LAVABOYA SADE GÖRÜNÜMLÜ ŞIK BİR HAVA KATMIŞ BU TASARIMLAR FARKLI TARZLARDAKİ EVLERDE RAHATLIKLA KULLANILABİLİR
  5. Bisiklet lavabo olursa

Bisiklet lavabo olursa

İlginç tasarımlar Lavabo modelleri Banyo dekorasyonu yapacak olan meleklerim için ilginç lavabo tasarım örneğim var. Eski bir bisikleti kullanarak bizde bu lavabo örneğini evimizde uygulayabiliriz diye düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş